Horoskop na miesiąc Październik 2023 dla znaku zodiaku Waga

Chociaż Wenus jest w Lwie do 9, otrzymujesz wsparcie energii, które rozwijają w Wadze. Do 23. Słońce zachęca cię do bardziej zdecydowanego zachowania. Między 5. a 22. Merkury motywuje cię do kontaktowania się z innymi i przedstawiania im swoich pomysłów. Do 12. Mars sprawia, że chcesz wyjść poza dotychczasowe granice. Niestety, ta obiecująca atmosfera jest wstrzymana przez energie, które emanują z Plutona i nakładają na ciebie ograniczenia. Możesz mieć poczucie osamotnienia. Z drugiej strony, jeśli cofniesz się o krok, przekonasz się, że trudności są przydatne i mogą cię wiele nauczyć. W tym miesiącu masz potencjał, aby zrealizować swoje ambicje, ale pod warunkiem, że poważnie podejdziesz do tematu.

Miłość
Twój urok zawsze czyni cuda. Poznajesz nowych ludzi. Niestety, w tym miesiącu nie będzie tak łatwo. Dopóki okres nie będzie korzystniejszy, postaraj sie być cierpliwy, wiesz jak to zrobić.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
W tym miesiącu mogą pojawić się niewielkie rozczarowania. Nie przytłaczaj innych swoją osobą. Zamiast tego, przeanalizuj pewne kwestie. Wszystko przyjdzie we właściwym czasie.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.