Rak, Horoskop na miesiąc Październik 2019

Jeśli potrzebujesz trochę czasu na refleksję, znajdziesz ku temu okazję, gdyż gwiazdy o to zadbają. Szybko odnajdziesz odpowiedzi na pytania. Jeśli odczytasz znaki na niebie, oszczędzisz wiele czasu! Nawet jeśli niczego konkretnego nie planowałeś, zmierzysz się z dość nietypowymi sytuacjami. W okolicach 10 października pewne kwestie nie są już tak oczywiste, jak były; w głowie następuje totalny chaos, a Tobie ciężko jest wszystko przemyśleć. Nie martw się zbytnio, gdyż planety otworzą przed Tobą drogę, o której skrycie marzyłeś! Nie bój się odciąć się od frustrujących i toksycznych osób. Potrzebujesz w tym momencie radości, łagodności i szczerości. Aby ochronić się przed tymi negatywnymi wpływami, Mars doda Ci odwagi. Twoi przyjaciele będą bardziej obecni i liczniejsi. Solidarność odnajdziesz również w rodzinie. Czego chcieć więcej!

Miłość
Życie uczuciowe będzie w tym miesiącu w centrum uwagi. Po raz kolejny powiesz o swoich oczekiwaniach i nie zawahasz się wyrazić swoje pragnienia dotyczące przyszłości. Kierujesz się intuicją, a Mars w Wadze nawet pomoże Ci w obraniu dobrej drogi. W okolicach 14 października, powiew świeżości wywieje wszelkie nieporozumienia.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Chcesz żyć w zgodzie ze swoimi wartościami i obrać pozytywną postawę? Warto więc cofnąć się o krok i nabrać trochę dystansu. Spróbuj również zapanować nad swoimi nastrojami.

Słońce, będące w Sekstylu, oferuje nam cały wachlarz możliwości! Dzięki delikatnemu uporządkowaniu przeszłości, możemy na początku miesiąca skupić się na nowych rzeczach. Potrafimy wyrazić to, co czujemy, mówić o swoich ambicjach, planach, pokazać swoją prawdziwą naturę. Idziemy za marzeniami, za szczęściem, nie boimy się zmieniać i wsłuchać się w siebie. Odporność fizyczna pozwala nam na realizację pragnień lub na skonkretyzowanie planów rodzinnych. W okolicach 11 października dojdzie do kilku wstrząsów, ale dzięki nim rozwiniemy się w pozytywnym kierunku. Trudności odstąpią miejsca pięknym chwilom. W życiu uczuciowym, pasja będzie ważniejsza niż rozum. Panuje świetna atmosfera w kręgu przyjaźni. Czeka nas wiele różnych i nietypowych sytuacji. Dla jednych będzie to odnalezienie ulgi wobec danego problemu, dla drugich nowe, oryginalne propozycje. Październik będzie dla nas miesiącem odrodzenia!Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.