Rak, Horoskop na miesiąc Grudzień 2019

W tym miesiącu kieruje Tobą przede wszystkim kreatywność! Do 22 grudnia skupisz się na pracy i codzienności. Następnie Słońce w Koziorożcu sprawi, że na pierwszy plan wyjdzie Twój związek. Jesteś pełen intuicji (Merkury w Skorpionie) i kreatywności (Mars w Skorpionie), a Twoje umiejętności prawie nie znają granic. Od 10 grudnia jeszcze bardziej skupisz się na swojej pracy lub na zdrowiu. Jowisz, Saturn i Pluton w Koziorożcu wciąż mają wobec Ciebie dobre plany: zmieniają one w delikatny sposób wszelkie relacje związane z partnerstwem. Bądź spokojny, są to tylko i wyłącznie pozytywne wpływy. Jeśli jesteś z pierwszej dekady, Twoje relacje przyjacielskie i Twoje plany zaznają wiele niespodzianek ze strony planety Uran, będącej w gwiazdozbiorze Byka. Przygotuj się na nieznane!

Miłość
Szaleństwo w miłości do 20 grudnia! Wenus w Koziorożcu, w pięknym aspekcie do Marsa w Skorpionie (poza trzecią dekadą) sprawi, że kochasz i jesteś kochany! Po 21 grudnia Twoja wrażliwość może doprowadzić do kilku scen zazdrości. Nie pozwól, aby zepsuło to piękną równowagę.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Wszechświat sprzyja Twoim działaniom w tym miesiącu. Nie pozwól, aby przeszłość je hamowała, nawet jeśli jest to trudne. Twoja przyszłość jest przed Tobą, a nie w zżółkniałych zdjęciach. Otwórz się więc na nowe możliwości!

Ten rok zakończy się pozytywnymi energiami dla nas wszystkich! Jowisz, Saturn, Uran i Pluton, wszystkie w harmonii między sobą i w żywiole Ziemi przygotują dla nas świetną bazę na przyszłość! Bądźmy więc ogrodnikami naszego własnego życia. Słońce w Strzelcu aż do 22 grudnia oraz Merkury od 9 grudnia zwiększą w nas entuzjazm i pragnienie korzystania z okazji, które się nam sprezentują. Pomoże nam w tym Mars w Skorpionie, który doda nam energii, obdarzy nas duchem walki. Będziemy wiedzieć, kiedy i w jaki sposób wyrazić swoje potrzeby. Wenus w Koziorożcu do 20 grudnia stworzy relacje pełne szacunku oraz stabilności. Z kolei od tej daty przejdzie ona do gwiazdozbioru Wodnika, co może doprowadzić do romansów i oznak wolności! Kiedy Słońce przejdzie do Koziorożca 22 grudnia, ogólna atmosfera stanie się spokojniejsza. Powoli zaczyna się zima. Warto więc znaleźć czas na chwile refleksji.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.