Ryby, Horoskop na miesiąc Październik 2019

W tym miesiącu planety sprzyjają zmianom w życiu uczuciowym. Otrzymasz dużą dawkę adrenaliny, co wesprze Twoje ambitne plany. Jeśli jeszcze szukasz miłości, czeka Cię wiele niespodzianek! Może ona być tuż za rogiem... Wszystkie elementy w Twoim życiu pomogą Ci w obraniu dobrej drogi. Relacje z innymi przechodzą przez piękny czas, również w przyjaźni. Warto więc może jeszcze bardziej je zgłębić i wzmocnić więzi z ukochanymi osobami. Panuje dobra energia, z łatwością zapomnisz o wszelkich drobnych nieprzyjemnościach życia codziennego. Od drugiej połowy października pragnienia stworzą świetny duet z rzeczywistością. Być może odczujesz zwolnienie tempa w okolicach 25 października, ale szybko sobie z tym poradzisz.

Miłość
Wenus w dużym stopniu wpłynie na Twoje życie uczuciowe. Żyjesz w zgodzie ze swoim wewnętrznym „ja”. Październik sprzyja relacjom w miłości, w takim stopniu, że prawie nie musisz się starać! Wraca stabilność, wzmacniają się więzi z ukochanymi osobami. Bogactwo uczuć dodaje Ci pewności siebie, wszystko idzie w świetnym kierunku.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Wystarczy otworzyć się na innych. Wysłuchaj ich potrzeb, a zrozumiesz, że niezwykle się dla nich liczysz. Październik tego roku będzie więc miesiącem pełnym pięknych relacji!

Słońce, będące w Sekstylu, oferuje nam cały wachlarz możliwości! Dzięki delikatnemu uporządkowaniu przeszłości, możemy na początku miesiąca skupić się na nowych rzeczach. Potrafimy wyrazić to, co czujemy, mówić o swoich ambicjach, planach, pokazać swoją prawdziwą naturę. Idziemy za marzeniami, za szczęściem, nie boimy się zmieniać i wsłuchać się w siebie. Odporność fizyczna pozwala nam na realizację pragnień lub na skonkretyzowanie planów rodzinnych. W okolicach 11 października dojdzie do kilku wstrząsów, ale dzięki nim rozwiniemy się w pozytywnym kierunku. Trudności odstąpią miejsca pięknym chwilom. W życiu uczuciowym, pasja będzie ważniejsza niż rozum. Panuje świetna atmosfera w kręgu przyjaźni. Czeka nas wiele różnych i nietypowych sytuacji. Dla jednych będzie to odnalezienie ulgi wobec danego problemu, dla drugich nowe, oryginalne propozycje. Październik będzie dla nas miesiącem odrodzenia!Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.