Horoskop na miesiąc Sierpień 2018 dla znaku zodiaku Byk

Żyjesz w zgodzie z teraźniejszością. Wszystko, co wydaje Ci się niepotrzebne, wyrzucasz ze swojego życia, budując przez to swoją przyszłość na potężnych wartościach. Pamiętasz o tym, aby wyciągnąć wnioski ze swoich poprzednich błędów - tak trzymać. Nawet jeśli idziesz powoli do przodu, stąpasz po solidnej ziemi. Stawisz również czoła wątpliwościom, które pojawią się poprzez obecność Plutona. Nie torturuj się zbytnio tymi myślami, gdyż pewne problemy biorą się po prostu z obronnego zachowania niektórych osób. Nie będzie to trwało wiecznie i szybko otrzymasz przeprosiny. Wybaczysz więc w takim samym tempie, co nie znacz, że zapomnisz. 15 sierpnia, zapuka do drzwi i bardzo możliwe, że zostanie na trochę dłużej. Ahoj, przygodo!

Miłość
od pierwszego wejrzenia, zaręczyny... Wszystko jest możliwe. A może również wybranie wspólnej drogi życia. Twoja relacja, która męczyła się ze wzlotami i upadkami, zyska na stabilności i cieszysz się, gdyż możesz w końcu ustalić wspólne plany.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Możesz mieć wrażenie, że wszystko stoi w miejscu, a Tobie ciężko wytłumaczyć, co leży Ci na sercu. Pamiętaj jednak, żeby nie kierować się w żadnym wypadku złością.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.