Horoskop na miesiąc Sierpień 2018 dla znaku zodiaku Lew

Potrafisz idealnie odnaleźć swoje miejsce w Słońcu, co jest Twoją nagrodą. Wpływy Jowisza w Skorpionie potwierdzą Twoje decyzje, a Ty nie masz najmniejszego problemu z wyrażaniem swoich pragnień. Potrafisz więc iść do przodu, niszcząc każdą napotkaną przeszkodę na swojej drodze. Wiesz, kim jesteś i czego jesteś wart, a na dodatek nie brakuje Ci poczucia humoru. Jeśli na początku miesiąca masz kilka trudności z rozpoczęciem swoich projektów, pamiętaj, że będzie to tylko tymczasowe. Kiedy już ostatnie poprawki zostaną zakończone, ogarnie Cię uczucie, że wszystko idzie w zbyt szybkim tempie. Bez paniki, planety będące w Koziorożcu hamują Cię delikatnie i będziesz mógł z końcu cieszyć się życiem aż do końca miesiąca wraz z ludźmi, którzy Cię otaczają.

Miłość
Wenus, będąca w przyjacielskim znaku obdarza Cię spokojem i uprzejmością dla innych. Pozwoli Ci to na wprowadzenie harmonii bez konieczności akceptacji różnic. Twoja siła charakteru i obecność nie będą zabierały nikomu wolności, wręcz przeciwnie, Twoje ciepło przyciągnie do siebie wielu.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Nie musisz słuchać prawienia morałów - warto tym razem tego uniknąć, a skorzystasz z najlepszych dobrodziejstw gwiazd i zdobędziesz niemożliwe. Wyjście z rutyny podniesie poziom adrenaliny.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.