Horoskop na miesiąc Sierpień 2018 dla znaku zodiaku Strzelec

Jowisz, Twoja symboliczna planeta, przejdzie do znaku Skorpiona. Może to popchnąć Cię do odkrycia dotąd niezbadanych przez Ciebie terenów. Poznasz rzeczy, które wcześniej były Ci wcześniej zupełnie nieznane albo odkryjesz pewne tajemnice. Oświetli Ci to drogę naprzód. Warto wsłuchać się w swoją intuicję, i podążać za nią bez wahania, zachowując przy tym zimną krew. Dobrze wiesz, czego naprawdę pragniesz i spotkasz w końcu ludzi, którzy pomogą wyciągnąć z Ciebie to, co najlepsze. Umocni Cię to w przekonaniu, że jesteś doceniany i kochany. Wreszcie zdasz sobie sprawę z tej oczywistości.

Miłość
Twoje życie miłosne może przeżyć w tym miesiącu dość nietypowe chwile. Pasuje Ci to jak ulał, ta dziwna atmosfera, której nie da się racjonalnie wytłumaczyć, pozwoli Ci na odkrywaniu nowych lądów. Twoje dzienniki podróży wypełnione będą wielką historią, która otworzy Ci serce. 2 sierpnia potrzebujesz podzielić się swoimi emocjami, które będziesz umiał świetnie wyrazić.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Pewne wydarzenia dobiegają końca, a Ty zaczynasz nowy rozdziału. Być może będziesz przez jakąś chwilę zdenerwowany. Zaakceptuj swoje emocje, ale pozbądź się ich jak tylko możesz.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.