Horoskop na miesiąc Sierpień 2018 dla znaku zodiaku Wodnik

Twój sposób funckjonowania nie jest ani zbyt logiczny, ani zbyt skuteczny. Albo robisz wszystko w zbyt szybkim tempie, albo odkładasz na później. Jest to więc prawdziwe wyzwanie, które musisz podjąć - odnaleźć złoty środek. Sierpień nie będzie więc najlepszym miesiącem na rozwinięcie projektów, skup się na ich przemyśleniu oraz uzbrój się w cierpliwość. Jeśli masz możliwość wzięcia urlopu, wykorzystaj go, gdyż układ planet za kilka tygodni zupełnie zmieni sytuację, obdarzając Cię większą wolnością. Jest to więc najlepszy czas na odpoczynek i obserwację, aby chwycić okazję jak tylko się zaprezentuje. Będziesz mógł sobie wtedy naprawdę pogratulować cierpliwości i dozowania odpowiednich składników, dzięki którym osiągniesz idealną równowagę.

Miłość
Życie miłosne rozgrzeje się nieco w drugim tygodniu, ale nie masz za bardzo ochoty być zaskoczonym. Żyjesz w dobrych stosunkach z otoczeniem i Twoim partnerem, tworząc przy tym pewną całość i nie próbując specjalnie ocieplić stosunków. Wolisz w tym miesiącu nie wyrażać zbytnio swoich potrzeb, oczekiwań i pragnień. Czekasz, aż inni Cię o nie zapytają.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Nie bądź zbyt wymagający, gdyż możesz niepotrzebnie stracić to, na czym Ci zależy. Skup się na obserwacji, a 30 i 31 pewne hamulce zaczną popuszczać.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.