Horoskop na miesiąc Sierpień 2019 dla znaku zodiaku Koziorożec

Pamiętaj, aby znaleźć czas na wyciszenie się. Możesz w końcu przestać szukać pracy i skupić się na nic nie robieniu. Niestety nie na długo – Twoja potrzeba działania wróci niezwykle szybko. Pod słomkowym kapeluszem burza w głowie! Twój sposób bycia jest trochę inny, stawiasz swój ślad na wszystkim, co robisz. A tak naprawdę niekoniecznie chodzi Ci o to, aby się wyróżnić. Chcesz przede wszystkim wykazać się swoją kreatywnością i przynieść wszystkim korzyści. Nie za każdym razem zostanie to docenione, ale 14 i 15 sierpnia Twoje otoczenie będzie pod wielkim wrażeniem.

Miłość
Napięcia powoli znikają. Miałeś w sobie dużo wątpliwości, a teraz delikatnie przychodzi kojący spokój. Energia i czułość tworzą świetną parę, aby pomóc Ci w bardzo osobistej drodze do przeszłości. Twoja m iłość wróci do swojej nalepszej formy.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Zaakceptuj rozpoczęty już proces transformacji, który niebawem się kończy. Energia, którą jesteś obdarzony, ożywi Twoje działania i będzie zgodna z Twoimi pragnieniami. Jeśli zostawisz za sobą swoje dylematy, zrobisz wielkie kroki naprzód.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.