Horoskop na miesiąc Sierpień 2019 dla znaku zodiaku Waga

Twoi znajomi akceptują niewidzialne reguły gry, co nie powstrzyma ich od delikatnego szyderstwa. Nie wprowadzi Cię to jednak w złość. Wolisz żarty niż obojętność. Wciąż jesteś często liderem zespołu – to Ty organizujesz imprezy i opowiadasz wszystkim dookoła, że to uwielbiasz. To w rzeczywistości Twoja druga natura. Masz w sobie mnóstwo energii i świetne umiejętności w przekonywaniu innych do swoich pomysłów. Zarówno w życiu miłosnym, jak i towarzyskim, nie tracisz żadnej okazji nowych doświadczeń.

Miłość
Trochę ambiwalencji w emocjach i uczuciach sprawia, że czujesz się nieswojo. Nieświadomie czujesz, że nie potrafisz się ustosunkować wobec pewnej sytuacji lub osoby. W okolicach 24 sierpnia spojrzysz na to w wyraźniejszy sposób.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Poświęć trochę czasu na zrozumienie swoich własnych granic, których za nic nie chcesz przekroczyć. Pamiętaj, aby nie robić niczego wbrew sobie, masz prawo na powiedzenie „nie”. Wprowadzenie pewnych granic w delikatny sposób sprawi, że będzies bardziej szanowany.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.