Horoskop na miesiąc Sierpień 2020 dla znaku zodiaku Byk

Drogi Byku, czas się obudzić i pomyśleć o odbudowie relacji! Uran spowoduje, że zapragniesz odmienić swoje wnętrze w pierwszej dekadzie. Słońce w Lwie, aż do 22-go będzie sprzyjać atmosferze w domu lub twoim dzieciom, jeśli jesteś rodzicem. Będziesz podążał za zmianami pod wpływem Jowisza, Saturna i Plutona. Czego tak naprawdę chcesz od życia? Mars w Baranie już nie będzie cię niepokoił, jego ogień pozostanie pod twoją kontrolą. Wenus, twoja planeta, czasami w Bliźniętach, czasami w Raku, będzie służyła twoim finansom lub relacjom. Od 23-go twoje myśli będą krążyć wokół miłości, do czego zachęcą cię Słońce i Merkury w Pannie. Neptun okaże ci swoją łaskę, szczególnie w drugiej dekadzie. Możesz być szczęsliwy mając tak wspaniałych uczynnych znajomych.

Miłość
Do 7-go będzie cię przepełniała radość, zwłaszcza, że najprawdopoddobniej pojawi się jakiś dochód, może premia, co wpłynie na jeszcze lepsze samopoczucie. W domu, jeśli chodzi o pieniądze, wszystko będzie w porządku! Od 8-go do 31-go poczujesz w sobie chęć zaopiekowania się kimś , niezależnie od tego, czy jesteś kobietą czy mężczyzną, co znakomicie wpłynie na twoje relacje.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Czeka cię perspektywa całkiem przyjemnego miesiąca. Powoli, ale pewnie zbliżasz się do najlepszej wersji siebie. Rozkoszuj się tym czasem radości i życiowej słodyczy, tak bliskim twojej spokojnej i sielankowej naturze. Odpuść sobie.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.