Horoskop na miesiąc Sierpień 2022 dla znaku zodiaku Lew

Miesiąc sierpień daje wielką satysfakcję, masz duszę zdobywcy; jak zwykle przelewasz się energią. Około 13. otwierają się przed tobą nowe perspektywy. Między 21 a 26 sierpnia nieprzewidziane wydarzenia mogą zakłócić twoje plany; ty się nie poddasz. Dla większości mieszkańców tego znaku sierpień jest zachęcający, a czeka cię miesiąc pełen zwrotów akcji. Życie rodzinne jest ważną częścią twojego życia, a ty kochasz większość swoich bliskich. Na wakacjach uwielbiasz poznawać wielu ludzi! Zanim zaczniesz myśleć o roku szkolnym musisz leniuchować . Dla niektórych z was będzie to lato spotkań. Okres jest piękny i konstruktywny.

Miłość
Możesz odkryć na nowo swoje życie emocjonalne; rzeczywiście, gwiazdy dają ci impuls. Od szóstego będzie wiele okazji do spotkań z ludźmi. Pomiędzy miłością, pożądaniem i przyjemnością nie będziesz mieć czasu na nudę. Sentymentalnie wszystko idzie dobrze; miesiąc sierpień godzi złamane serca. Pokochasz jego słodkie słowa

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Twój nieco naturalny niepokój nie powinien przeszkadzać w związku. To piękny czas, ciesz się, nie obawiając się, że wszystko się zatrzyma. Nie trzymaj się małych, nieistotnych szczegółów. Wakacje są na relaks i odpoczynek.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.