Skorpion, Horoskop na miesiąc Październik 2019

W tym miesiącu robisz jedynie takie rzeczy, na które przychodzi Ci ochota. Masz odwagę powiedzieć „nie”. Twoi najbliżsi nie rozumieją Twojego zachowania. Nie ma w tym żadnego skomplikowanego wytłumaczenia, po prostu pragniesz żyć swoim własnym życiem. Planety dodadzą Ci energii potrzebnej do spełnienia marzeń. Chcesz przede wszystkim uciec od rutyny, ale też niekoniecznie izolować się od wszystkiego i wszystkich. Planety popchną Cię w dobrym kierunku. Nowe pomysły, nowi przyjaciele, nowe relacje stworzą się na Twoich oczach. Pozwalasz sobie na przyjemności, kierują Tobą emocje. Rodzina jest Twoim priorytetem; w okolicach 24 października dojdzie do pewnego przełamu, będzie to być może początek nowych przygód.

Miłość
Niezależnie od sytuacji kieruje Tobą pasja. W okolicach 4 października czekają Cię zmiany. Będzie to idealny czas na podjęcie ważnej decyzji w miłości, planety pomogą Ci w dobrym wyborze. Potrzeba całkowitego zaangażowania w relację stała się oczywistością. Pragniesz w tajemnicy zdecydować się na ważny krok do przodu.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Warto zastanowić się, zanim podejmiesz ważną decyzję – nie zapomnij o argumentach „za” i „przeciw”. Twoje życie uczuciowe nie przypomina pustyni. Nie wiesz, jak rozpoznać osoby, którym na Tobie zależy? Po prostu rozejrzyj się wokół.

Słońce, będące w Sekstylu, oferuje nam cały wachlarz możliwości! Dzięki delikatnemu uporządkowaniu przeszłości, możemy na początku miesiąca skupić się na nowych rzeczach. Potrafimy wyrazić to, co czujemy, mówić o swoich ambicjach, planach, pokazać swoją prawdziwą naturę. Idziemy za marzeniami, za szczęściem, nie boimy się zmieniać i wsłuchać się w siebie. Odporność fizyczna pozwala nam na realizację pragnień lub na skonkretyzowanie planów rodzinnych. W okolicach 11 października dojdzie do kilku wstrząsów, ale dzięki nim rozwiniemy się w pozytywnym kierunku. Trudności odstąpią miejsca pięknym chwilom. W życiu uczuciowym, pasja będzie ważniejsza niż rozum. Panuje świetna atmosfera w kręgu przyjaźni. Czeka nas wiele różnych i nietypowych sytuacji. Dla jednych będzie to odnalezienie ulgi wobec danego problemu, dla drugich nowe, oryginalne propozycje. Październik będzie dla nas miesiącem odrodzenia!Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.