Strzelec, Horoskop na miesiąc Wrzesień 2019

Mieszanka wysiłku i cierpliwości szybko przyniesie swoje efekty. Neptun w gwiazdozbiorze Ryb sprawi, że stracisz trochę czasu, ale to wszystko wyjdzie Ci na dobre w najbliższych miesiącach. Wpływ planet na Twoje życie nie jest negatywny, ale to po prostu nie jest dobry czas na podjęcie większych działań i tworzenie długoterminowych planów. W okolicach 9 września, Twoje działania w życiu miłosnym mogą się rozwinąć lub zmienić. Wolisz zachować ostrożność, obserwować, a nie działać pod wpływem impulsu. Dzięki temu czeka Cię wiele pozytywnych zmian, które przyjdą w zawrotnym tempie! W okolicach 15 września, dobra energia i zmysł organizacyjny pozwolą Ci w realizacji planu, na którym bardzo Ci zależało już od dłuższego czasu. Zmniejszając tempo działania, zaczynasz więcej rozumieć i uczyć się samego siebie. Zamiast bronić tylko swoich własnych interesów, zaczynasz coraz bardziej walczyć o szlachetne kwestie. W życiu rodzinnym umacniasz więzi i spędzasz piękne chwile.

Miłość
Niebo sprzyja Twojemu życiu miłosnemu, obdarzając je delikatnością i czułością. Na początku miesiąca wiele działań związanych z uczuciami zakończą się sukcesem. Masz wszystkie składniki na to, aby stworzyć świetną przyszłość. Z łatwością żegnasz się z rutyną!

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Robisz wszystko, aby nauczyć się kontrolować swoje impulsy. I masz całkowitą rację! Wszystko dzieje się lepiej, kiedy Twoja dojrzała strona przejmuje stery w Twoim zachowaniu.

Niezależnie od dziedziny, pewne sytuacje, które do tej pory nie zostały rozwiązane, wracają na pierwszy plan. Układ planet wskazuje na konieczność podjęcia decyzji. Kwestie miłości przeważają nad wszystkimi innymi. Od drugiej połowy września, przyjdzie czas na sformalizowanie związku. Szczęście wkroczy w nasze życia przede wszystkim pod koniec miesiąca. Warto więc wtedy mieć oczy szeroko otwarte! Wtedy też rodzina wróci na pierwszy plan, pewne sytuacje powinny się rozwinąć – nie czekaj, aż będzie za późno. Słońce w gwiazdozbiorze Panny obiecuje piękne możliwości w życiu profesjonalnym. Czas więc uruchomić swoją kreatywność. Zacznijmy od nowych pomysłów, skorzystamy na tym w najbliższych miesiącach.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.