Horoskop na miesiąc Styczeń 2018 dla znaku zodiaku Byk

Zgrupowanie planet wokół Koziorożca powinno zachęcić Cię do poszerzenia swoich horyzontów. Mógłbyś między innymi zorganizować podróż swoich marzeń i odkryć nowe przestrzenie. Być może również objawi się to w formie rozszerzania swojej wiedzy poprzez czytanie lub zapisanie się na nowe szkolenie, związane z Twoją pasją. Być może także Ty sam – bogaty w pewne doświadczenie – zechcesz podzielić się tą wiedzą z innymi. Niezależnie od tego, który wybierzesz tor działania, Twoje życie wzbogaci się, otwierając się na nowe i nieznane do tej pory. Spraw jednak, aby to poszukiwanie nie zamieniło się w formę ucieczki przed konfrontacją lub nierozstrzygniętymi kwestiami. Mars i Jowisz w Twoim symbolicznym Domu mogą doprowadzić do napięć w relacjach z innymi. Na dodatek Uran, będący nadal w gwiazdozbiorze Barana, może niespodziewanie przywołać pewne kwestie związane z Twoją przeszłością.

Miłość
W kwestiach uczuciowych wszystko zależy od tego, czy jesteś w związku, czy nie. Pamiętaj jednak, że zrozumienie i tolerancja będą Twoim najlepszym atutem. Każdy upór może być źródłem niepotrzebnych konfliktów...

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Jeśli jesteś w związku, może być to dla Ciebie miesiąc pełen napiętych relacji. Jest to dość oczywiste, że nie można być zawsze zgodny we wszystkim. Niemniej jednak warto zawsze być otwartym na konstruktywną rozmowę. Warto więc o tym pamiętać. Co do reszty, ciesz się z nowych możliwości, które się przed Tobą otwierają, aby poszerzyć swoją wiedzę o świecie.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.