Horoskop na miesiąc Styczeń 2018 dla znaku zodiaku Skorpion

W tym miesiącu poczujesz się ekstrawertykiem, w zgodzie ze swoim otoczeniem. Zapragniesz rozmów i wszelkiego rodzaju wymiany. Podobno można życzyć Szczęśliwego Nowego Roku do końca stycznia – wyślij więc różnym osobom życzenia na ten piękny 2018 rok. Oryginalne słowa mogą miło zaskoczyć odbiorców i zwiększyć ich sympatię wobec Ciebie. Być może zapragniesz odnowić stosunki z dawnymi przyjaciółmi. Jest to więc idealna okazja, aby zapytać się ich o ich życie. Może to rozbudzić wspomnienia z przeszłości i odmłodzić Cię o kilka lat. Będziesz pełen energii ! Wraz z Marsem i Jowiszem w Twoim znaku, staniesz się dynamiczny, przedsiębiorczy i pewny siebie.

Miłość
Nie jest to najgorętszy miesiąc w miłości, ale jeśli postarasz się odzyskać równowagę między oczekiwaniami partnera i Twoimi własnymi, odnajdziesz w Waszej relacji harmonię. Pamiętaj, że nie zawsze trzeba dążyć do perfekcji...

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Na początku tego roku będziesz w świetnej formie, pełen energii i entuzjazmu. Skorzystaj z tego, aby polepszyć i utrwalić stosunki z innymi oraz aby podjąć się nowych wyzwań. Jest to również miesiąc sprzyjający rozwojowi osobistemu. Twój intelekt jest na najwyższym poziomie ! Jeśli masz egzaminy, powinieneś je zdać śpiewająco. Pragniesz rozpocząć nowe projekty ? Śmiało !Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.