Horoskop na miesiąc Styczeń 2018 dla znaku zodiaku Waga

Gwiazdy położą nacisk w tym miesiącu na dom i Twoje relacje z rodziną. Jeśli masz dzieci, niektóre zmiany będą musiały koniecznie zostać wprowadzone. Ich pragnienie niezależności i afirmacji własnej osoby powinny być w zgodzie z organizacją panującą w domu. Uda Ci się nauczyć ich tego bez większych problemów, wykorzystując swój naturalny talent do dyplomacji. Styczeń będzie również bardzo korzystnym miesiącem w kwestiach finansów. Pieniądze wpłyną do Twojego portfela mniej lub bardziej niespodziewanie, mogą jednak szybko prześlizgnąć Ci się przez palce. W każdym razie będziesz stosunkowo dużo wydawać, co nie zakłóci jednak w większym stopniu równowagi w budżecie. Najwyższy więc czas, aby sprawić sobie przyjemność lub swoim najbliższym. Kontynuuj kontrolę nad swoim jedzeniem. Nie jesteś odporny na zatrucia ; jeśli masz tendencje do alergii, również na to uważaj w tym miesiącu.

Miłość
Panująca atmosfera jest dość napięta. Różnice w poglądach mogą pojawić się znienacka. Źródłem nieporozumień mogą również być kwestie organizacyjne, związane z rodziną lub z zarządzaniem finansami.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
W tym miesiącu staniesz często przed różnymi wyborami i decyzjami do podjęcia. W rodzinie i w życiu uczuciowym zostaniesz poproszony o zajęcie konkretnego stanowiska w danych sprawach, czego zdecydowanie nie docenisz. Być może nie będziesz musiał od razu podejmować ostatecznych decyzji – warto spróbować porozmawiać i wyjaśnić sytuację.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.