Horoskop na miesiąc Styczeń 2019 dla znaku zodiaku Byk

Styczeń rozpocznie się niezwykle obiecująco dla Ciebie, co może jednak zepsuć się w drugiej połowie miesiąca, jeśli nie będziesz potrafić nabrać dystansu do spraw miłosnych, finansowych i towarzyskich. Niezależnie od tego, wszystko pójdzie po Twojej myśli do 20 stycznia: relacje międzyplanetarne w znaku Koziorożca doda Ci pewności, zachęci do ciężkiej pracy i do pokazania swojej najlepszej strony. Obecność Wenus w Strzelcu od 7 stycznia wpłynie niezwykle pozytywnie na Twoją zmysłowość, którą z łatwością obdarzysz najbliższą Ci osobę. Potem jednak wraz z pojawieniem się Słońca i Merkurego w Wodniku może doprowadzić do konfliktów, zwłaszcza w pracy lub w życiu towarzyskim. Aby uniknąć tych wpływów, kluczem będzie dostosowanie się do różnych sytuacji. Jeśli będziesz uparty wobec swoich zasad i metod w relacjach w innymi, w żaden sposób nie posuniesz się do przodu, a obecność księżyca 21 stycznia w Lwie może jeszcze dodać oliwy do ognia!

Miłość
Wenus w Skorpionie do 7 stycznia stworzy tydzień pełen uczuć, który jednak zamieni się następnie w dni pełne pracy i skupienia na indywidualnej przyszłości. Pod koniec miesiąca przygotuj się na dni pełne napięcia, które nie będą ciężkie, jeśli tylko przyjmiesz pozytywną postawę.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Ten pierwszy miesiąc 2019 roku jest korzystny dla Ciebie, to od Twojej postawy zależy, czy wybierzesz pozytywny kierunek, chwytając nowe możliwości i ciężko pracując, aby osiągnąć wymarzone cele.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.