Horoskop na miesiąc Styczeń 2019 dla znaku zodiaku Rak

Ten rok rozpocznie się pod znakiem Słońca wchodzącego do gwiazdozbioru Twojego znaku w opozycji do Koziorożca. Taki układ faworyzuje wszelkie oficjalne relacje – to idealny czas na małżeństwo, ale również na zapytanie o awans lub kreację stowarzyszenia. Wszelkie relacje z nowo poznanymi osobami w tym okresie mają duże szanse na przetrwanie i trwałość w czasie, a Twoje relacje z osobami na wyższych stanowiskach są bardzo pozytywne. W kwestii miłości, pospiesz się z konkretami do 7 stycznia, w momencie, kiedy Wenus jest jeszcze w znaku Skorpiona, tworząca zmysłowość i pasję. Do 20 stycznia Słońce i Merkury również wpłyną pozytywnie na zgłębienie wszelkich relacji. Pod koniec miesiąca, pewne sytuacje mogą Cię niewątpliwie zaskoczyć, ale zamiast dramatyzować, spróbuj wykorzystać nowe możliwości, które te wydarzenia prezentują. Twoja intuicja Cię nie zawiedzie, dokonasz doskonałych inwestycji, zarówno na płaszczyźnie finansowej, jak i emocjonalnej. Księżyć w pełni w gwiazdozbiorze Lwa 21 stycznia wzmocni jeszcze bardziej te kwestie!

Miłość
Ten rok zaczyna się dla Ciebie bardzo poważnie: niebo sprzyja obietnicom, zaangażowaniu, nawet małżeństwem. Tworzą się pary, budują swoje gniazda, inni dążą do dzielenia swojej codzienności w harmonii i bezpieczeństwie. Czeka Cię dużo zmysłowości, zwłaszcza w piewszym tygodniu.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Korzystaj z pozytywnego wpływu Saturna, aby pogłębić swoje relacje z innymi, zanim rozpoczniesz nowe przygody. Wiatr popycha Cię do przodu, wykorzystaj okazje, które się prezentują.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.