Horoskop na miesiąc Styczeń 2019 dla znaku zodiaku Ryby

Wykorzystaj dobrze pierwszy tydzień tego roku: podczas kilku dni, księżyc i Wenus chronią głębię Twoich uczuć i tworzą momenty pełne szczęścia i możliwości. Idź za głosem intuicji, którą wspiera Neptun. Aby wykorzystać w pełni ten czas, warto jednak podchodzić do wszystkiego umiarkowanie, gdyż Jowisz, bardzo silny w Strzelcu, może zachęcać do wszelkiego rodzaju ekscesów, dziwacznych pragnień i utopijnych projektów. Warto więc bardziej dać się ponieść wpływom Merkurego i Słońca w Koziorożcu, które pomogą Ci w odnalezieniu pewnej trzeźwości i budowie równowagi. Mars i Uran w Twoim symbolicznym domu zachęcą Cię do stworzenia lub umocnienia finansowych planów, więc zakasaj rękawy i zabierz się od razu do pracy, przez co przestaniesz trwonić pieniądze!

Miłość
Wenus w gwiazdozbiorze Skorpiona do 7 stycznia podsyci ostatnie płomienie Twojej namiętności, ale później niebo pełne będzie zamieszania i ograniczeń, które mogą doprowadzić do pewnych frustracji. Spróbuj pozostać spokojny i polegaj na swoim opanowaniu, aby okiełznać wszelkie subiektyywne niezadowolenie, które może Cię męczyć.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Skup się na przyjaźniach i poproś o opinię swoich przyjaciół, aby zrównoważyć swoje życie towarzyskie. Odnajdź tych prawdziwych przyjaciół, a odkryjesz nową drogę, pełną mądrości i trzeźwego myślenia.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.