Horoskop na miesiąc Styczeń 2023 dla znaku zodiaku Byk

Zaczynasz rok, czując się uwięziony. Otaczające cię energie wywierają presję na twoją karierę i sukces, co może cię poważnie zirytować. Uważaj na swoje reakcje około 21 stycznia, ponieważ księżyc może mieć wpływ na wiele spraw! Postaraj się jak najlepiej dostosować do okoliczności. Unikaj denerwowania się tym, czego nie planujesz. W tym miesiącu może być różnie. Albo odlecisz i utkniesz w konflikcie, albo zachowasz spokój i odwrócisz sytuację na swoją korzyść. Jeśli chodzi o twoją miłośc, jeśli pozwolisz, by twoje zawodowe troski przejęły kontrolę, twój nastrój będzie przygaszony i będziesz tego żałować.

Miłość
Pomiędzy 4. a 27. staraj się nie zabierać swoich zawodowych kłopotów do domu. W międzyczasie skorzystaj z energii Merkurego w Koziorożcu. 28 września, mając Wenus jako przyjaciela, będziesz w stanie nadrobić zaległości, jeśli twoje ukochane osoby poniosły dodatkowe straty.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Zamiast występować przeciwko pewnym wydarzeniom, spróbuj być ponad tym wszystkim. Wtedy zobaczysz wszystkie korzyści, jakie mogą przynieść niektóre sytuacje i zdarzenia.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.