Horoskop na miesiąc Styczeń 2023 dla znaku zodiaku Panna

Żyjesz w szczególnie przyjemnej atmosferze. Energie emanujące z Koziorożca sprawiają, że czujesz się bezpiecznie. To powoduje, że twoja pewność siebie prawie osiąga szczyty. Czujesz, że możesz zaufać swojej intuicji. To będzie twój najlepszy przewodnik w tym miesiącu. Będziesz jednak musiał poradzić sobie z energiami Marsa w Bliźniętach, które sieją spustoszenie w obszarze twojej kariery i sukcesu. Będziesz miał trudności z obietnicami, które nie zostaną dotrzymane. Około 6. twoje poświęcenie wzrośnie dziesięciokrotnie. Uważaj, aby nie wyczerpać sił, nadrabiając błędy innych lub przyjmując na siebie odpowiedzialność.

Miłość
Planety w Koziorożcu ożywiają twoją miłośc. Zapewniają stabilność, której szukasz. W tej atmosferze, pozbawionej ekstrawagancji, okres wygląda na spokojny. Jednak począwszy od 28. przeniesienie Wenus do Ryb może wywołać poruszenie, jeśli posłuchasz pewnych sygnałów.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Nie musisz już pokazywać innym swojej powagi. Uważaj jednak, aby nie krytykować tych, którzy są bardziej pobłażliwi niż ty. Twoja popularność ucierpiałaby i byłoby to bardzo niefortunne.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.