Horoskop na miesiąc Styczeń 2023 dla znaku zodiaku Ryby

Rozwijasz się w spokojnym i lekkim okresie. Energie emanujące z Koziorożca pomagają uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek i przyciągają tylko odpowiednich ludzi. W przypadku nieoczekiwanych trudności przynoszą rozwiązanie. W tym sprzyjającym klimacie masz wszelkie szanse, aby twoje życzenia się spełniły. Jednak te zdarzenia mogą na dłuższą metę wydawać się stratą czasu. Czujesz się, jakbyś krążył w kółko. Mars w Bliźniętach sprawia, że wychodzisz ze strefy ochronnej. Działa tak, że wyglądasz uroczo. Przed podjęciem decyzji, która później cię zawstydzi, porozmawiaj z kimś, komu ufasz i kto jest dobry w udzielaniu rad.

Miłość
Twoje uczucia są ustabilizowane. Masz problem z ich wyrażaniem. Inni nie do końca to rozumieją. Dzięki Wenus przechodzącej przez twój znak 28. wiesz, gdzie jesteś. Twoja miłośc zmierza we właściwym kierunku.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
W tym miesiącu dotrzymuj obietnic. Zwracaj uwagę nie tylko na wygląd. Zapobiegnie to marnowaniu czasu na nierealne plany, które zagroziłyby twoim ambicjom.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.