Horoskop na miesiąc Styczeń 2023 dla znaku zodiaku Skorpion

Energie emanujące z Koziorożca ograniczają twoje pole działania, ale to dla twojego własnego dobra. Jeśli zagrasz w grę, unikniesz denerwujących działań planet w Wodniku, które chcą cię sprowokować. Ale jeśli skoncentrujesz się na planetach oznaczonych przyjaznymi znakami, może nie zostaniesz przytłoczony zaproszeniami i wycieczkami. Spodziewaj się spokojnego życia bez niespodzianek. Z drugiej strony ten okres gwarantuje ci królewski spokój z każdego punktu widzenia. Jeśli masz ochotę wyjść poza tę strefę komfortu, przygotuj się, ponieważ nie jest to łatwy spacer. Energie emanujące z Wodnika zachowują dla ciebie niesamowite chwile, które są urzekające, ale niestety, niekiedy konfliktowe.

Miłość
Wenus nie jest twoim najlepszym przyjacielem. Obecność tej planety w Wodniku zwiastuje irytacje, nieporozumienia i wszelkiego rodzaju blokady. To, co wygląda dobrze, jest skomplikowane. Bądź pewny, począwszy od 28, że spokój i harmonia zostaną przywrócone w twojej egzystencji.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Jeśli uważasz, że twój wszechświat jest mały, możesz przekroczyć pewne granice. Może się to zdarzyć, ale tylko wtedy, gdy jesteś spokojny we wszystkich sytuacjach.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.