Horoskop na miesiąc Styczeń 2023 dla znaku zodiaku Waga

Twój znak korzysta z niesamowitych energii emanujących z Wodnika i Bliźniąt. Rozszerzają twoje pole działania. Oferują zmianę pomysłów. Łączą cię z ludźmi, z którymi odbierasz na tej samej fali. Łagodzą poczucie osamotnienia pochodzące od Koziorożca. W tej atmosferze sprzyjającej spotkaniom i zaproszeniom istnieje duża szansa, że nie poczujesz upływu czasu. Uważaj jednak na wpływy powodowane przez pełnię księżyca około 6. Zakłócają twoje myślenie, co może spowodować, że postawisz się w trudnej sytuacji. Jeśli chodzi o sprawy sercowe, Jowisz wskazuje na piętę achillesową: zaangażowanie. Zamiast zagłębiać się w meandry różnych sprzeczności, przeanalizuj ważny temat.

Miłość
Między 4. a 27. Wenus w Wodniku ożywia obszar twojej miłości, wypełniając ją wszystkimi jej zaletami. Rozprasza mrok poprzez swoje genialne pomysły. W tym twórczym i zmysłowym stanie umysłu twoje uczucia wychodzą z marazmu i izolacji.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Energie wywierają na ciebie presję. Jeśli chcesz uniknąć kryzysów, nie graj w ich grę. Zamiast tego patrz na wszystko z przymrużeniem oka.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.