Waga, Horoskop na miesiąc Listopad 2019

Listopad tego roku to czas finansów! Niezależnie od tego, czy są to pieniądze wygrane, zarobione czy wydane – Twoje kwestie finansowe będą w ruchu, z tendencją do wzrostu. Słońce i Merkury do 26 listopada, a następnie Mars od 19 listopada wpłyną pozytywnie na stan Twojego portfela. Piękna Wenus, Twoja planeta, będąca do 19 listopada w gwiazdozbiorze Strzelca, oświetli wszelkie kwestie związane z relacjami i z Twoim umysłem. Staniesz się świetnym dyplomatą, uwiedziesz słowami i przekonasz do siebie niejednego. Mars w Twoim gwiazdozbiorze do 19 listopada przyniesie Ci ogromne pokłady energii, pamiętaj, aby je uregulować. Osoby z pierwszej dekady uzyskają wpływ planety Uran w gwiazdozbiorze Byka: czekają je duże wewnętrzne zmiany. Bądź czujny w pracy, jesteś podatny na robienie błędów. Pluton i Saturn zajmują Twoją przestrzeń rodzinną, zaakceptuj nowe zmiany.

Miłość
Jeżeli po wszelkich kwestiach finansowych zostanie Ci trochę energii na inne rzeczy, przeżyjesz kwestie miłosne w przyjemny sposób. Wenus i Jowisz zapowiadają spokojną komunikację, która pozytywnie wpłynie na relacje. Mars w Twoim gwiazdozbiorze doda Ci mnóstwo energii i obdrarzy Cię jeszcze większą chęcią działania i urokiem osobistym.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Dużo rozmów, dużo spotkań! Będziesz aktywny na wszystkich możliwych frontach. Uważaj na swoje zdrowie, pamiętaj, aby zdrowo się odżywiać, a listopad stanie się Twoim miesiącem!

Słońce w Skorpionie zwiększy w nas głęboką wrażliwość. Merkury, również w tym gwiazdozbiorze, zachęci nas do refleksji i lepszego zrozumienia każdego z naszych priorytetów. Zadamy sobie wiele egzystencjonalnych pytań. W listopadzie tego roku będziemy mniej kierować się rozumem, a bardziej emocjami. Aż do 19go listopada Mars, będący w gwiazdozbiorze Wagi, nie pozwoli nam na szybkie podejmowanie decyzji. Czeka nas wiele wahań, które mogą szybko nas zniechęcić do jakiegokolwiek działania. Po tej dacie przejdzie on do gwiazdozbioru Skorpiona, wzmacniając przy tym nastrój, w jakim się będziemy w danym momencie znajdować. Saturn i Pluton w Koziorożcu zachęcą nas do naprawienia błędów z przeszłości. Gwiazdy stają na głowie, abyśmy mogli odnaleźć w nas energię do rozwoju. Szalona Wenus w Strzelcu wraz z Jowiszem obudzą w nas idealizm i pasję, co znacznie wpłynie na nasze relacje miłosne! Nie zabraknie nam inspiracji i kreatywności!Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.