Wodnik, Horoskop na miesiąc Grudzień 2019

Przyjaźń i przeznaczenie to dwa słowa klucze tego miesiąca! Słońce Strzelca w pięknym aspekcie do Twojego gwiazdozbioru wysyła Ci energię i obdarza entuzjazmem aż do 22 grudnia! Plany związane z przyjaźnią zyskają na wpływach gwiazd. Mars i Merkury w Skorpionie, w kwadraturze do Twojego znaku, może doprowadzić do kilku konfliktów w kwestiach profesjonalnych. Warto wtedy uzbroić się w cierpliwość, potrwa to prawdopodobnie do 9 grudnia. Po tej dacie Merkury przejdzie do innego znaku i jeszcze lepiej wpłynie na przyjacielskie relacje. Bądź czujny w kwestiach związanych z finansami, Neptun może popsuć Ci kilka planów. Dla pierwszej dekady, Uran w Byku może doprowadzić do nieprzyjemnych zmian lub kryzysów w rodzinie. Warto wtedy dostosować się do danej sytuacji.

Miłość
Do 20 grudnia, uczucia pełne będą sekretów. Wenus dołączy do Jowisza, Saturna i Plutona, co sprawi, że życie miłosne stanie się niezwykle bogate, intensywne i pełne przemyśleń. Czy są to uczucia platoniczne? Czy jesteś w związku, o którym nikt nie wie? Od 20 grudnia Wenus w Twoim znaku skłoni Cię do podjęcia decyzji, a może nawet zadeklarowania uczuć. Bądź jednak czujny, gdyż energia Marsa może doprowadzić Cię do błędów.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Niezależnie od tego, czy tego chcesz, czy nie, wpływ planet na Twoje życie doprowadzi do wielu zmian. Zaakceptuj ten delikatny chaos i spróbuj się do niego dostosować, życie nie zawsze jest tylko kolorowe.

Ten rok zakończy się pozytywnymi energiami dla nas wszystkich! Jowisz, Saturn, Uran i Pluton, wszystkie w harmonii między sobą i w żywiole Ziemi przygotują dla nas świetną bazę na przyszłość! Bądźmy więc ogrodnikami naszego własnego życia. Słońce w Strzelcu aż do 22 grudnia oraz Merkury od 9 grudnia zwiększą w nas entuzjazm i pragnienie korzystania z okazji, które się nam sprezentują. Pomoże nam w tym Mars w Skorpionie, który doda nam energii, obdarzy nas duchem walki. Będziemy wiedzieć, kiedy i w jaki sposób wyrazić swoje potrzeby. Wenus w Koziorożcu do 20 grudnia stworzy relacje pełne szacunku oraz stabilności. Z kolei od tej daty przejdzie ona do gwiazdozbioru Wodnika, co może doprowadzić do romansów i oznak wolności! Kiedy Słońce przejdzie do Koziorożca 22 grudnia, ogólna atmosfera stanie się spokojniejsza. Powoli zaczyna się zima. Warto więc znaleźć czas na chwile refleksji.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.