Horoskop na miesiąc Wrzesień 2019 dla znaku zodiaku Koziorożec

Czeka Cię wiele niespodzianek w tym miesiącu! Jest to związane z obecnością planety Pluton w Twoim gwiazdozbiorze. Ma to jednak swoje negatywne strony: Twoje nerwy zostaną poddane ciężkim próbom, nie za bardzo masz jakieś wyjście, poza uzbrojeniem się w cierpliwość. Drogi Koziorożcu, w tym miesiącu planety robią, co chcą, a Ty będziesz musiał znaleźć samemu drogę w tym całym chaosie. Jeżeli napotkasz przeszkody na swojej drodze, nie zniechęcaj się, może to być po prostu test na Twoją wytrzymałość, bądź silny! Pokonasz wszelkie niedogodności, jeśli rozbudzisz w sobie pozytywną energię, dzięki swoim bliskim. W okolicach 22 września wróci spokój, wymiany zdań i wszelkie nowe działania będą konstruktywne. W życiu uczuciowym w celu zbliżenia się do pewnej osoby, stworzysz całą strategię. m iłość się do Ciebie uśmiechnie, a Twoja praca nie pójdzie na marne.

Miłość
Zacznij działać, a szczęście będzie Ci sprzyjać. Między 4 a 9 września pozwól jednak sobie na chwilę wstrzymania. Mars w Pannie wpływa na Twoje emocje – w okolicach 13 września sytuacja będzie już mniej skomplikowana. Jeśli czekasz na pewne odpowiedzi, już niebawem je otrzymasz. Pod koniec miesiąca

Miłość
wzbije się na szczyty.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Po wielu tygodniach pełnych wątpliwości, nastał w końcu czas na wyciągnięcie wniosków i na zrozumienie, że nie wszystko jest tak negatywne, jak myślałeś. Wykorzystaj wydarzenia z przeszłości w taki sposób, aby lepiej pójść naprzód. Pozytywne myślenie to klucz do sukcesu!Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.