Horoskop na miesiąc Wrzesień 2019 dla znaku zodiaku Waga

Mars w Pannie pozwoli Ci na zakończenie organizacji pewnych planów. Wrzesień rozpocznie się w dobrej atmosferze, Twój zmysł obserwacji pomoże Ci w uniknęciu wielu błędów. Jeśli pragniesz uwolnić się od ciężaru na swoich barkach, znajdziesz pomoc w najbliższym otoczeniu. Musisz sam poradzić sobie ze swoją niecierpliwością, w tej kwestii Uran nie ułatwi Ci zadania. Zamiast od razu wątpić w słowa najbliższych, warto dać im najpierw kredyt zaufania. Od 15 września wszystko nabierze większego tempa, spodziewaj się wielu działań. Życie uczuciowe i kariera zawodowa mogą zwiększyć obroty w tym samym czasie. W okolicach 24 września odczujesz pewne spowolnienie, związane z mniejszą ilością energii. Nie jest to jednak nic poważnego, szybko wrócisz do siebie. Twoje pasje pomogą Ci się zrelaksować, jeśli jednak to nie pomoże, skup się na relacjach z przyjaciółmi.

Miłość
Twoje życie miłosne przybiera nieoczekiwanego kierunku, nawet Ci się to podoba. Od 3 września czujesz, że wiatr wolności wieje nad Twoją głową. Mars Cię obserwuje i wprowadza nowe wyzwania, którym nie boisz się stawić czoła. Przez cały miesiąc nieprzewidywalne sytuacje są częścią Twojej codzienności.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Doświadczenia przynoszą rezultaty. Odwożysz się na działania, ale bez pośpiechu, gdyż nauczyłeś się tego na swojej własnej skórze. Jeśli odczuwasz pewne wahania, zrób krok w bok i przyjrzysz się wszystkiemu z innej perspektywy. Lepiej poczekać niż zrobić błąd.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.