Horoskop na miesiąc Wrzesień 2020 dla znaku zodiaku Bliźnięta

Dynamiczny dom i krąg towarzyski, drogi Bliźniaku! Słońce w Pannie do 22-go rozbudzi twój dom. Merkury, twoja planeta, przyłączając się do niego do 6-go wywoła rodzinne dyskusje i sprawy do załatwienia. Będziesz czuć się bardziej komfortowo od 7-go do 27-go pod wpływem Merkurego w Wadze, który harmonijnie pobudzi twój sektor emocjonalny. Czeka cię wielka wewnętrzna transformacja, pod egidą ciężkich planet niebios, zwłaszcza w ostatnich dwóch dekadach. Uran w Byku zatrzęsie posadami, pojawią się niespodziewane wydarzenia, czasem nagłe, więc zapnij pasy w pierwszej dekadzie! Pod wpływem Marsa w Baranie czeka cię dobry czas razem z przyjaciółmi, będzie dynamicznie i radośnie!

Miłość
do 6-go sprzyja twojemu portfelowi, otoczeniu i podróżom. W ostatnim tygodniu skup się na twórczych radościach!

Miłość
Piękna stymulująca moc przez cały miesiąc, twoja komunikatywna osobowość powinna przewodzić. Wenus w Lwie, od 7-go do 31-go, w pięknym aspekcie twojego znaku i Marsa, sugeruje, że czeka cię emocjonalna satysfakcja po wycieczce lub spotkaniu towarzyskim. Twój sposób wypowiedzi jest szczytowy od 7-go do 27-go, twoje słowa dotykają serc. Może także serca twojej sympatii?

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Twój mózg działa z pełną prędkością! Planuj, otaczaj się przyjaciółmi, dziel się tym, co dobre. Siły planetarne zachęcają do rozpieszczania domu i tych, których kochasz: przyjaciół, rodziny i dzieci.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.