Horoskop na miesiąc Wrzesień 2020 dla znaku zodiaku Panna

Lepszy umysł i chęć ucieczki, droga Panno! Będziesz chciał zmienić swoje nawyki. Spokojnie, ale pewnie Uran przynosi powiew wolności w pierwszej dekadzie. Do 22-go w twoim domu Słońce, w towarzystwie Merkurego aż do 6-go: lepsze myślenie i pomysły do wdrożenia. Mars wspiera jesienną introspekcję: co musisz zmienić w kwestiach finansowych lub uczuciowych? Neptun, w obliczu twojego znaku w drugiej dekadzie, nadal powoduje duchowe zamieszanie i niekonwencjonalne pomysły dotyczące twoich relacji w związku. Sprawy emocjonalne są pod wpływem ciężkich planet wszechświata, twój sposób kochania lub tworzenia ulega silnej przemianie. Będziesz zadowolony z kontaktów towarzyskich aż do 6-go, po czym Wenus zachęci cię do przeanalizowania swoich uczuć? Od 23-go do 30-go głównym punktem będą pieniądze!

Miłość
Po 7-mym, być może, będziesz chciał wyrazić swoje uczucia, ale będzie ci jakoś niezręcznie. To dlatego, że Wenus w Lwie nie będzie zgodna z twoją emocjonalną energiią. Jednak twoje libido będzie silne, możesz wtedy intensywniej przeżywać swoją zmysłowość ze szkodą dla twojej uczuciowości. Być może poczułeś odrobinę emocjonalnej samotności, jednak nie analizuj zbytnio swoich uczuć, bądź obecny tu i teraz.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Miesiąc na pół gwizdka. Będziesz wiedział, jak zaczekać na lepsze, aby żyć tym, do czego dążysz. Twoja natura bardzo dobrze aklimatyzuje się w przestrzeni i czasie. Skup się na celu, a nie na czasie, który jest potrzebny, aby go osiągnąć.Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.