Horoskop na miesiąc Wrzesień 2020 dla znaku zodiaku Strzelec

Honorowe społeczno-zawodowe wyzwania i emocjonalna radość, drogi Strzelcu! Słońce w Pannie do 22-go, w towarzystwie Merkurego aż do 6-go, zwraca uwagę na twoje zawodowe powołanie i przeznaczenie. Miłośc niesie cię przez cały miesiąc. Mars w Baranie, w pięknym aspekcie do twojej konstelacji, sprawia, że twoje serce bije dla kogoś lub dla twoich dzieci, jeśli jesteś rodzicem. W pracy lub w sferze twojego zdrowia mogą czekać cię nieprzewidziane sytuacje w pierwszej dekadzie, więc bądź ostrożny i uważaj. Twój sposób zarabiania na życie może ulec totalnej przemianie w drugiej i trzeciej dekadzie. Druga dekada może przynieść trochę nieporozumień w domu lub rodzinie. W ostatnim tygodniu zrób miejsce dla swoich przyjaciół, planów i wymarzonych uczuć. Od 7-go do 30-go dziel wszystkim się bez umiaru!

Miłość
Ta sfera będzie najważniejsza! Pragniesz kochać i dokonywać podbojów, twój seksapil wzrasta i życie miłosne nabiera większego znaczenia. Od 7-go do 30-go Wenus w Lwie, w pięknym aspekcie w stosunku do Marsa i Słońca, dodaje do tego sentymentalnego koktajlu czystą nutę idealizmu i wielkiej miłości! Niebo cię rozpieszcza, ciesz się tym i bądź wdzięczny!

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Miły początek roku szkolnego! Przed Tobą wyzwania przygotowane przez planety, ale jak byłoby bez nich?

Miłość
otwiera ramiona; razem lub w pojedynkę, żyj z radością! Czy nie jest to prawdziwa sól życia?Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.