Horoskop na miesiąc Wrzesień 2020 dla znaku zodiaku Wodnik

Intymne relacje i potężna introspekcja przed tobą, drogi Wodniku! Słońce w Pannie aż do 22-go spowoduje, że zagłębisz się w sobie, będziesz wsłuchiwał się w swój mały wewnętrzny głos. Ponownie skupisz się na swoich marzeniach po 23-im. W ostatnich dwóch dekadach, ciężkie planety jeszcze bardziej podkreślą tę potencjalną introspekcję: jesteś gotowy, aby zmienić swoje życie? Uran zatrzęsie twoją rodziną w pierwszej dekadzie. Mars w Baranie daje ci mocną i zwycięską moc w sferze relacji, a Wenus od 7-go, wspiera małżeństwo lub związek. Neptun wprowadza do kwestii pieniędzy dawkę niepewności; pozostań realistą, nie słuchaj pustych obietnic w drugiej dekadzie. Od 7-go do 27-go nastąpi łatwiejsza wymiana zdań, będziesz wiedział, jak rozmawiać dyplomatycznie i słuchając.

Miłość
Ten sektor uwielbia wszechświat! Począwszy od 7-go, Mars i Wenus, zgodnie z twoim znakiem, przynoszą pogodne i harmonijne uczucia. Siły miłości to znak ognia, nie będziesz musiał składać obietnic! Energie miesiąca pozwalają ci, a nawet zmuszają do przemyśleń związanych z ukochaną osobą. Kieruj się rozumem. Czy jest powód do narzekania?

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Ten miesiąc to początek sezonu psychologicznej finezji, ogromnej dbałości o sprawy związane z relacjami. Poważne zmiany są w toku, odpuść sobie i pozwól im się zadziać. Tak czy siak będziesz gotów na ten idealny moment. Wspaniała sfera emocjonalna, to dobry początek!Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.