Baran: Horoskop na dzień 13 Grudzień 2019

Przepowiednie astralne

Z łatwością dojdziesz z innymi do porozumienia, podejmiesz wyzwanie. Będziesz dumny ze swoich działań. Pomyśl jednak o konsekwencjach pracy ponad siłę. Postaraj się utrzymać odpowiedni poziom sił witalnych.


★★★★☆

Nastrój

Będziesz zadowolony z pożytecznych informacji, które pozwolą Ci korzystnie zrealizować Twoje plany w przyszłości.

★★★☆☆

Miłość

Posiadasz ogromną potrzebę emocjonalnego zabezpieczenia. Nie owijaj w bawełnę podczas rozmowy z partnerem, po prostu bądź sobą. Przyznanie się do kilku słabości nie jest złą rzeczą!

★★★☆☆

Pieniądze

Patrząc w przyszłość, musisz pamiętać lekcje z przeszłości, która jednak nie może być powodem do biernego zachowania, kiedy stawiasz czoła obecnym możliwościom.

★★★☆☆

Praca

Pewien problem w projekcie może urosnąć do nieprzeciętnych rozmiarów. Sprawdź dokumenty przed zakończeniem pracy.


A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Rak, w pozycji 06 stopnie, 37 minuty: Potężne, zmieniające się i niepokojące nastroje, wyobraźnia i delikatność, wspomnienia, wrażliwość.


Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Marzec a 1 Kwiecień

Atmosfera naprawdę nie będzie ci dzisiaj odpowiadać. Grozi ci niebezpieczeństwo, że będziesz musiał radzić sobie z procedurami, które uważasz za bezsensownie skomplikowane. Musisz się zastanowić zanim zaczniesz działać, a nie jesteś do tego przyzwyczajony. Wolisz iść za swoimi instynktami, które dziś nie przyniosą rezultatu. 

Drugi dekanat

Urodzony między 2 Kwiecień a 11 Kwiecień

Twoje obowiązki będą całkowicie sprzeczne z twoimi aspiracjami... Lepsze lub gorsze sytuacje zmuszają cię do ponownego rozważenia pewnych aspektów twojego zachowania, które będzie zbyt impulsywne. Musisz przestać, aby dać sobie czas na zastanowienie się nad właściwą decyzją. To będzie najlepszy sposób na przemyślenie pewnych spraw. Będziesz mógł zabłysnąć w pracy. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 12 Kwiecień a 20 Kwiecień

To nie będzie dobry dzień na zorganizowanie uroczystości, ponieważ wszyscy będą zbyt powściągliwi. Atmosfera będzie raczej zimna i zbyt poważna. Z drugiej strony, będzie to doskonały czas, aby zaimponować tym, którzy są ponad tobą, pokazujac swoje dynamiczne podejście i dobrą wolę wpływającą na atmosferę. 

Darmowe losowanie Tarota onlineTa strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.