Bliźnięta: Horoskop na dzień 8 Grudzień 2019

Przepowiednie astralne

Na horyzoncie dziś interesujące rozmowy! Pewna porada z dziedziny prawa może okazać się bardzo przydatna. Nie pozwól, aby potrzeby innych zżerały Cię od środka; mogłoby to być dla Ciebie szkodliwe, nie możesz do tego dopuścić.


★★★★☆

Nastrój

Będziesz uprzejmy, pełen wdzięku oraz zaczniesz rozglądać się za rozrywką. Ekstrawertyczny styl będzie Ci odpowiadać.

★★★★☆

Miłość

Dzisiejsza atmosfera będzie elektryzująca... Zaleje Cię fala namiętności i pożądań. Nie masz nic do stracenia, a tak wiele do zyskania, jeśli skupisz się na osiągnięciu sukcesu. W innym wypadku możesz tego żałować.

★★★★☆

Pieniądze

Nowe pomysły zwiększają Twoje siły witalne i morale, dzięki czemu skupisz się całkowicie na planach na przyszłość.

★★★☆☆

Praca

Twój sposób pracy pomoże Ci zyskać czas - przeznacz go na ułatwienie pewnego zadania. Trzymaj odpowiedni dystans do wszelkich spraw.


A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Byk, w pozycji 01 stopień, 55 minuty: Bardziej stabilne życie emocjonalne i materialne, lenistwo, pamiętliwość i uraza.


Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Maj a 31 Maj

Wszystko, co wymaga cierpliwości i zdrowego rozsądku, będzie dobrze rozwiązane, więc zajmij się tu i tam szafkami, szufladami, nabazgranymi książkami adresowymi i projektami, innymi słowy, wszystkim, co skorzystałoby na organizacji lub zabezpieczeniu na przyszłość ... 

Drugi dekanat

Urodzony między 1 Czerwiec a 10 Czerwiec

Będziesz miał okazję wyrazić swoje upodobaniami do rozmowy i kontaktu z innymi wraz ze zmysłowym, poszukującym przyjemności księżycem. Będzie to doskonały dzień na rozrywkę przy przyjemnym posiłku. Przyjemności życia zostaną docenione i zwiększą radość z życia towarzyskiego. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 11 Czerwiec a 20 Czerwiec

Atmosfera będzie spokojna, może zbyt powolna w twoich niecierpliwych oczach. Jednak ludzie będą spokojni i realistyczni, a to będzie doskonała okazja, by wspólnie podjąć rozsądne decyzje. Twoje decyzje będą racjonalne. 

Darmowe losowanie Tarota onlineTa strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.