Byk: Horoskop na dzień 17 Listopad 2019

Przepowiednie astralne

Poczujesz się zainspirowany, aby odnaleźć równowagę w Twoim życiu. Patrzysz na pewne sprawy bardziej obiektywnie. Nieoczekiwany przypływ zmęczenia pomoże Ci uświadomić sobie, że potrzebujesz spokojnej nocy w domowym zaciszu. Zrelaksuj się i ciesz się wolnym czasem tylko dla siebie.


★★★★★

Nastrój

Kres Twoich trosk, które Cię niepokoiły, sprawi, że poczujesz się pogodnie i będziesz mógł wreszcie odpocząć.

★★★★★

Miłość

Miłość jest nieustanną, przepiękną walką. Zostaniesz zainspirowany, aby przelać ciepło swoich uczuć na partnera. Jeśli jesteś singlem, nowe znajomości przekształcą się w szalone przygody miłosne.

★★★★☆

Pieniądze

Z łatwością przyjdzie Ci przeskoczyć pewne administracyjne przeszkody. Równie dobrze poradzisz sobie dzisiaj w unikaniu innych!

★★★★☆

Praca

Ograniczenia Twojej roli bądź pozycji dadzą Ci wiele do myślenia. Przedyskutuj tę kwestię ze swoimi przełożonymi.


A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Rak, w pozycji 23 stopnie, 54 minuty: Potężne, zmieniające się i niepokojące nastroje, wyobraźnia i delikatność, wspomnienia, wrażliwość.


Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Kwiecień a 1 Maj

W życiu miłosnym podejmiesz pewne praktyczne działania, aby umocnić swoje głębsze uczucia i zakotwiczyć je w codziennej rzeczywistości. Może to przełożyć się na proszenie ukochanej osoby o rękę lub na uzyskanie kredytu hipotecznego, abyś mógł chronić swoje najważniejsze zyski. 

Drugi dekanat

Urodzony między 2 Maj a 11 Maj

Studiowanie i uczenie się na wysokim poziomie będzie docenione. Jeśli chcesz się wyspecjalizować lub dołączyć do tych, którzy mają władzę, będzie to świetny dzień na próbę przeprowadzenia ważych rozmów i wyróżnienia się ze względu na swoje osobiste cechy, zmianę pracy lub awans. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 12 Maj a 20 Maj

Będziesz przepełniony planami, które będą realistyczne i lukratywne. Twój zdrowy rozsądek, odwaga i determinacja przyniosą owoce i otworzą nieoczekiwane drzwi na bardziej satysfakcjonujące relacje lub bardziej interesującą pracę. Dla niektórych oznacza to otwarcie się na zagraniczne kraje. 

Darmowe losowanie Tarota onlineTa strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.