Byk: Horoskop na dzień 18 Wrzesień 2019

Przepowiednie astralne

Grupowe zadania oraz praca zespołowa dobrze wpłyną na Twoje ego. To Ty dzisiaj wyczerpiesz swoje otoczenie z wszelkiej energii. Trzymaj nerwy na wodzy i nie wyżywaj się na innych.


★★★★★

Nastrój

Dobre wieści nadejdą w idealnym momencie, by uwolnić Cię od zmartwień. Będziesz w stanie popchnąć sprawy naprzód.

★★★★☆

Miłość

Jeśli tylko zaakceptujesz zasady swojego partnera, atmosfera między Wami będzie bardzo pozytywna. Nie musisz się niczego obawiać, w zamian zyskasz namiętność oraz stabilność emocjonalną.

★★★★★

Pieniądze

Pozbędziesz się dzisiaj znaczących obaw materialnych. Masz ochotę na świętowanie.

★★★★★

Praca

Posiadasz okazję pokazania swojej kreatywnej strony. Teraz jest czas na podkreślenie w pełni Twoich zdolności.


A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Byk, w pozycji 12 stopnie, 02 minuty: Bardziej stabilne życie emocjonalne i materialne, lenistwo, pamiętliwość i uraza.


Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Kwiecień a 1 Maj

Księżyc będzie potężny, zmysłowy i romantyczny. Będzie to idealny dzień na opiekę nad ogrodem… A jeśli go nie masz, udekoruj swój balkon lub parapet aromatycznymi roślinami. Umieszczenie rąk w dobrej, żyznej glebie da ci zielone natchnienie i rozjaśni twoje serce. 

Drugi dekanat

Urodzony między 2 Maj a 11 Maj

Niektórzy z was mogą wyglądać na bardzo zaborczych w biznesie lub swoich uczuciach. Odłóż swoje sprawy na bok, zanim zostaną naruszone, i spraw, aby relacje innych z innymi ludźmi stały się perspektywiczne. Zazdrość nie prowadzi do zdrowych relacji i dobrze o tym wiesz.

Trzeci dekanat

Urodzony między 12 Maj a 20 Maj

Skorzystaj z otaczającej energii, aby pokazać się w najlepszym świetle w atmosferze spokoju. Twoje mocne strony (stałość, wytrwałość i odwaga) będą widoczne za to, czym są, a ty możesz nawet awansować w pracy lub otrzymać jakieś uznanie. 

Darmowe losowanie Tarota onlineTa strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.