Koziorożec: Horoskop na dzień 23 Listopad 2019

Przepowiednie astralne

Nie zatrać się w drobnych detalach - ostatecznie, nie będziesz musiał się nimi martwić! Musisz wyrzucić z siebie całe napięcie oraz stres, które nagromadziło się w Tobie od pewnego czasu. Najlepszym sposobem na dokonanie tego będzie zajęcie się czymś kreatywnym bądź związanym ze sztuką.


★★☆☆☆

Nastrój

Powinieneś umieć bronić swoich poglądów za wszelką cenę, gdyż codzienne rozmowy mogą przerodzić się w burzliwe wymiany zdań. Opanuj swój temperament.

★★☆☆☆

Miłość

Twoja wiara w siebie może doprowadzić Cię do zbyt szybkiego zobowiązania wobec innej osoby. Nie pozwól, by instynkt przejął nad Tobą kontrolę. Żyj dniem dzisiejszym i ciesz się z tego, co zostało Ci zaoferowane. Przyszłość się rozjaśnia.

★★★☆☆

Pieniądze

Nowe pomysły wpadną Ci dzisiaj do głowy; czas przemyśleć sprawy i zebrać plony swojej pracy.

★☆☆☆☆

Praca

Pewna rozmowa otworzy Ci drzwi do nowych możliwości. Zastanów się nad tym poważnie, zanim podejmiesz jakiekolwiek działania.


A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Waga, w pozycji 18 stopnie, 37 minuty: Łatwa komunikacja z innymi. Wrażliwość na estetyczny wygląd, dążenie do harmonii. Takt i dyplomacja, ale na luzie.


Pierwszy dekanat

Urodzony między 22 Grudzień a 2 Styczeń

Będzie to dzień, który dobrze wróży wszelkim wydarzeniom. Uważaj, jak się poruszasz, skup się na swoich gestach i doborze słów. Atmosfera będzie bardzo naładowana, ludzie będą pełni emocji, a napięcie nerwowe będzie miało wpływ na ten dość męczący dzień. 

Drugi dekanat

Urodzony między 3 Styczeń a 11 Styczeń

Poczujesz się raczej spięty, nerwowy lub ponury. Najlepszym sposobem na ucieczkę przed szalonym księżycem jest stawienie czoła swoim niezaprzeczalnym obowiązkom. Zabierz się do pracy i nie przejmuj się zbytnio innymi. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 12 Styczeń a 20 Styczeń

Klimat będzie raczej napięty w domu i w pracy. Reakcje często będą brutalne, a ludzie będą myśleć tylko o sobie, grzebiąc się w błędach, a to doprowadzi cię do rozdrażnienia. Staraj się unikać konfliktów i skupiaj się na własnych interesach. 

Darmowe losowanie Tarota onlineTa strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.