Lew : Horoskop na dzień 17 Listopad 2019

Przepowiednie astralne

Zatroszczysz się bardziej o osoby w Twoim otoczeniu i udzielisz im wsparcia. Upewnij się, że dostarczasz sobie wystarczająco witamin; przed Tobą bardzo aktywny miesiąc i będziesz potrzebować bardzo dużo sił.


★★☆☆☆

Nastrój

Nie włączaj się w jakiekolwiek bezcelowe debaty oraz postaraj się unikać dziś zazdrosnych osób, które możesz niestety przyciągać swoją postawą.

★★☆☆☆

Miłość

Za mocno koncentrujesz się na swoim życiu uczuciowym i stawiasz je w centrum Twoich zmartwień. Postaw krok w tył, a dużo na tym możesz zyskać. Twoje wątpliwości są bezpodstawne.

★★★☆☆

Pieniądze

Będziesz musiał działać w sposób tradycyjny, aby nie zbliżyć się zbytnio do jakichkolwiek kłopotliwych kwestii w przyszłości. Nie igraj z ogniem.

★★★☆☆

Praca

Powinieneś dołożyć wielu starań w wywarciu dobrego wrażenia. Będzie wymagało to nie lada wysiłku, gdyż brakuje Ci dzisiaj motywacji do działania.


A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Rak, w pozycji 23 stopnie, 54 minuty: Potężne, zmieniające się i niepokojące nastroje, wyobraźnia i delikatność, wspomnienia, wrażliwość.


Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Twoje cele przyjmą zarys dzięki praktycznym rozważaniom, inteligentnemu planowaniu i solidnej strukturze. Będziesz pracował z determinacją i chęcią, aby szybko i pewnie załatwiać sprawy dzięki umiejętnościom organizacyjnym i zdolnościom przywódczym. Będą one bardzo przydatne do zgromadzenia dobrej woli innych w twojej sprawie. 

Drugi dekanat

Urodzony między 3 Sierpień a 13 Sierpień

Będzie to dobra atmosfera do organizowania codziennego życia zgodnie z zainteresowaniami. Będziesz mieć konstruktywne spojrzenie i będziesz mieć pod kontrolą swoje nawyki i zachowania. W rezultacie twoje plany zmieszczą się w realistyczne ramy, które przyniosą duże korzyści przy dobrej dawce wysiłku. To będzie wspaniały dzień. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 14 Sierpień a 22 Sierpień

Naładujesz akumulatory w sprzyjającym klimacie, który pomoże ci uporządkować najlepsze pomysły, dając im wyraźny zarys i zasieg. Będzie to dobry dzień na sporządzenie planów, opracowanie działania, napisanie szczegółowego raportu i wyciąganie wniosków. Twoja opinia i inicjatywy zostaną dobrze przyjęte. 

Darmowe losowanie Tarota onlineTa strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.