Lew : Horoskop na dzień 18 Wrzesień 2019

Przepowiednie astralne

Dzisiaj wszystko dzieje się zbyt szybko! Zostaniesz obciążony wieloma sprawami, postaraj się je dobrze wyselekcjonować. Będziesz wydajniejszy, jeśli uda Ci się wrzucić wolny bieg. Pij wodę regularnie, aby utrzymać poziom energii.


★★☆☆☆

Nastrój

Twój umysł jest zaprzątany pewnymi zobowiązaniami. Uważaj, byś nie został złapanym na gorącym uczynku. Będziesz musiał zmusić się do zorganizowania odpowiedniego czasu dla siebie.

★★★☆☆

Miłość

Oderwij się od codziennej rutyny i nie zwlekaj, by rozpocząć coś całkowicie nowego. Twoje marzenia z przeszłości powracają na pierwszy plan, co przynosi Ci ciekawe pomysły.

★★☆☆☆

Pieniądze

Twoje poczucie obowiązku zostanie poddane próbie. Jednak poprzez bezpośrednie stawianie temu czoła, będziesz w stanie rozwiązać problemy.

★★★☆☆

Praca

Nie próbuj za wszelką cenę, nadążać za tempem swoich współpracowników. To, że są oni zabiegani nie oznacza, że są bardziej wydajni w pracy.


A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Byk, w pozycji 12 stopnie, 02 minuty: Bardziej stabilne życie emocjonalne i materialne, lenistwo, pamiętliwość i uraza.


Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Lipiec a 2 Sierpień

Niebo będzie dla niektórych spokojniejsze i pozostanie bez zmian. Będziesz ryzykować, że przegrasz rozgrywkę, jeśli spróbujesz na siłę przepchnąć pewne rzeczy. Skup się na własnych działaniach. Najtrudniejsze zadania prowadzone są z niezwykłą determinacją i nadejdzie czas na niektóre wymagające zadania. 

Drugi dekanat

Urodzony między 3 Sierpień a 13 Sierpień

Realistyczne, opłacalne i produktywne plany dotrą dziś do twoich uszu. Nie oceniaj zbyt szybko, ale bądź bardziej elastyczny w swoich kryteriach i odkrywaj twórczy talent innych. Poczujesz się bogatszy, dzieląc się rzeczami, niż chcąc kontrolować absolutnie wszystko. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 14 Sierpień a 22 Sierpień

Jeśli jesteś niezależny, będziesz miał okazję zrobić dobry interes, o ile okaże się, że jesteś cierpliwy, a co trudniejsze, elastyczny. Z kolegami i współpracownikami atmosfera może być raczej napięta. Nastąpi starcie i narodziny rywalizacji. 

Darmowe losowanie Tarota onlineTa strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.