Panna: Horoskop na dzień 8 Grudzień 2019

Przepowiednie astralne

Nie możesz już dłużej znieść gry osób w Twoim otoczeniu. Bądź z nimi szczery, powiedz im, co tak naprawdę myślisz, ustal granice. Będziesz bardziej podatny na przeziębienia, brakuje Ci witamin. Postaraj się jeść bardziej zdrowo.


★☆☆☆☆

Nastrój

Napięcie piętrzy się wokół Ciebie. Nie pozwól sobie na oddalenie się od swoich celów. Doskonale wiesz, że jesteś na właściwej drodze.

★★☆☆☆

Miłość

Będziesz zmuszony do dokonania pewnych decyzji, ale nie martw się, posiadasz wystarczające elementy do jej podjęcia. Uwolnij się od swoich wątpliwości i działaj !

★★☆☆☆

Pieniądze

Szczęście jest po Twojej stronie. Nie widać żadnego zagrożenia oraz obaw wokół Ciebie.

★★★☆☆

Praca

Bycie świadomym własnych błędów pozwoli Ci skutecznie pracować nad skorygowaniem pewnego podejścia i nad powiększeniem szans na osiągnięcie sukcesu.


A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Byk, w pozycji 01 stopień, 55 minuty: Bardziej stabilne życie emocjonalne i materialne, lenistwo, pamiętliwość i uraza.


Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Sierpień a 3 Wrzesień

Po męczących sytuacjach niebo będzie spokojniejsze i nie będzie żadnych trudności z organizacją. Księżyc pozwoli ci głęboko zainwestować w swoje pomysły i nie będzie niebezpieczeństwa rozpraszania się. Wyniki twoich procesów myślowych będą konstruktywne i opłacalne. 

Drugi dekanat

Urodzony między 4 Wrzesień a 13 Wrzesień

Akcent będzie położony na dobre i pozytywne samopoczucie, ale także ze zdrowym rozsądkiem. To będzie czas, aby wybrać kafelki w łazience lub nową sofę. Piękny materiał i ciepłe kolory zapewnią ciepło Twojemu domowemu życiu. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 14 Wrzesień a 22 Wrzesień

Przemyśl swoje inwestycje. Niezależnie od tego, czy chodzi o twoje finanse, czy uczucia, pomysł będzie taki sam. Dzisiaj będziesz mógł skupić się na opłacalnych inwestycjach, prowadzeniu rozmów i trwałym, solidnym postępie w jednym lub drugim obszarze swojego życia. 

Darmowe losowanie Tarota onlineTa strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.