Panna: Horoskop na dzień 17 Październik 2019

Przepowiednie astralne

Jesteś pełen dobrych pomysłów! Powinieneś je teraz wdrożyć w życie. Dzięki temu odczujesz wewnętrzną satysfakcję. Jesteś bardziej nerwowy i wrażliwy na tle emocjonalnym, co zbije Cię z obranej ścieżki. Potrzebujesz odpoczynku.


★★★☆☆

Nastrój

Osoby przebywające w Twoim otoczeniu wydają się bardziej nieprzewidywalne niż zwykle. Przypatrz się z bliska temu, co zostało Ci zaoferowane.

★★★★★

Miłość

Będziesz bardziej życzliwy, otwarty oraz tolerancyjny niż zazwyczaj. Nie zgadzaj się na każdy kompromis! Twoja przyszłość jest w Twoich rękach, możesz ją kontrolować !

★★★☆☆

Pieniądze

Będziesz dziś w wielkodusznym nastroju. Twoja zdolność do przystosowania się do sytuacji stanie się Twoim asem w rękawie.

★★★★★

Praca

Będziesz miał szczęście do nowych, interesujących kontaktów. Masz okazję na zawarcie nowych sojuszy.


A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Bliźnięta, w pozycji 04 stopnie, 03 minuty: Wiele rzeczy dzieje się naraz, konflikt między uczuciami a rozumem, zaangażowanie społeczne, rozmowy telefoniczne, niepokój.


Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Sierpień a 3 Wrzesień

Nie dyktuj innym jak powinni się zachowywać. Nawet jeśli twoje intencje są godne pochwały, inni ludzie mogliby odwzajemnić twoje zachowanie, a nawet sami przeprowadzić lekcje na temat filozofii, jak cieszyć się życiem i otwierać się na innych. Relaks w rodzinnej atmosferze uczyni cię lepszym człowiekiem.

Drugi dekanat

Urodzony między 4 Wrzesień a 13 Wrzesień

Powinieneś łagodzić swoje krytyczne uwagi, ponieważ istnieje niebezpieczeństwo zetknięcia się z nimi przez osoby, które są blisko ciebie, co może negatywnie na nie wpłynąć... To, co traktujesz jako nieistotne i lekkie, jest wyrazem radości życia, warto by było gdybyś naśladował takie zachowania i dzielił się pozytywną energią. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 14 Wrzesień a 22 Wrzesień

W swojej rodzinie poczujesz się najlepiej, poradzisz sobie, a będzie to raczej napięty emocjonalnie okres. Nie skupiaj się na szczegółach. Wykonuj swoje obowiązki, nie lekceważ pracy, działaj w dobrym towarzystwie. Energii nie zabraknie ci przez kilka dni. 

Darmowe losowanie Tarota onlineTa strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.