Rak: Horoskop na dzień 8 Grudzień 2019

Przepowiednie astralne

Musisz zakasać rękawy i dokonać pewnych porządków. Czas na podjęcie określonych decyzji, jesteś na nie gotów. Aby uzyskać jasność umysłu, potrzebujesz odpocząć od zgiełku codziennego życia.


★★☆☆☆

Nastrój

Twoje zachowanie jest przyczyną zazdrości. Nie daj się pozorom !

★★★☆☆

Miłość

Nadszedł czas, by postawić wielki krok ku budowaniu wspólnego życia. Będziesz musiał dołożyć wszelkich starań, aby przekonać swojego partnera do swoich planów.

★★☆☆☆

Pieniądze

Nie będziesz miał za dużo cierpliwości w słuchaniu innych. To nie jest zbyt dobry czas na negocjacje.

★★★☆☆

Praca

Bądź otwarty szczególnie na mniej znane Ci osoby – dzięki temu uda Ci się dokonać postępów.


A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Byk, w pozycji 01 stopień, 55 minuty: Bardziej stabilne życie emocjonalne i materialne, lenistwo, pamiętliwość i uraza.


Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Czerwiec a 1 Lipiec

Atmosfera będzie zmysłowa, a przyjemność i komfort zostaną docenione. To będzie dobry dzień na odprężenie się i odrobinę dodatkowej dawki codziennego dobrego samopoczucia. Wycieczka do łaźni parowej z przyjaciółmi lub dzień w spa, kilka długości na basenie... 

Drugi dekanat

Urodzony między 2 Lipiec a 12 Lipiec

Po małej dawce stresu w ciągu ostatnich dni, będzie czas na miłość i zmysłowość. Ci, którzy są samotni, powinni być uważni i i czujni, ponieważ w ich kręgach przyjaciół mogą się kryć wspaniałe możliwości! Będzie to dobry dzień na wyjście i spotkanie z innymi! 

Trzeci dekanat

Urodzony między 13 Lipiec a 22 Lipiec

Wielu z was kocha zwierzęta. Jeśli chcesz kota lub psa, będzie to idealny dzień na dokonanie wyboru bez ryzyka popełnienia błędu. Będzie to również doskonały dzień na opiekę nad małymi dziećmi lub po prostu cieszenie się światem przyrody… 

Darmowe losowanie Tarota onlineTa strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.