Rak: Horoskop na dzień 17 Październik 2019

Przepowiednie astralne

Masz ochotę przeskoczyć dziś wszelkie granice. Nie rób niczego zbyt szybko i zbyt pochopnie. Zbyt dużo napięcia oraz stresu jest wokół Ciebie i poważnie zaczynasz osiągasz swoje granice. Postaraj się odnaleźć spokój, aby w pełni wyciszyć swój umysł.


★★★☆☆

Nastrój

Pewien problem dobiega końca. Znajdź w sobie optymizm i oderwij się od codziennych trosk.

★★☆☆☆

Miłość

Będziesz pracować dwa razy ciężej, aby polepszyć swoje życie miłosne – masz do tego dobry powód. Czas, by odrzucić niepotrzebne, stare przyzwyczajenia.

★★★☆☆

Pieniądze

Twoja szansa na powodzenie wzrośnie. Przyznaj, że Twoje obecne troski są naprawdę małym zagrożeniem.

★★★☆☆

Praca

Podejmując ważną decyzję pozbędziesz się wątpliwości. Nie zwlekaj nawet przez najmniejszą sekundę.


A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Bliźnięta, w pozycji 04 stopnie, 03 minuty: Wiele rzeczy dzieje się naraz, konflikt między uczuciami a rozumem, zaangażowanie społeczne, rozmowy telefoniczne, niepokój.


Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Czerwiec a 1 Lipiec

Pozytywne i zdrowe relacje będą na porządku dziennym: weź ślub lub zaangażuj się, działaj! Księżyc będzie sprzyjał rutynie i wszystkiemu, co związane z nauką i otwartym umysłem. Będzie to świetny dzień na odświeżenie wystroju wnętrza lub na zajęcia wieczorowe... 

Drugi dekanat

Urodzony między 2 Lipiec a 12 Lipiec

Nie szukaj szczęścia na przeciwnych krańcach ziemi, znajdziesz je na progu swoich drzwi. W twoim codziennym życiu pojawią się różne szanse. Poznasz nowych ludzi i nauczysz się ciekawych rzeczy. Twoja praca będzie przyjemna, a twoi koledzy będą grać uczciwie. To będzie wspaniały dzień, kiedy wszystko się udaje. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 13 Lipiec a 22 Lipiec

Poczujesz się, jakbyś urozmaicał swoje codzienne życie przy pomocy przygody, pewnego rodzaju wyzwania lub doświadczenia. Zrób coś, co lubisz: idź do kina lub kręgielni lub zrób zakupy z przyjaciółmi. To będzie świetny dzień na dodanie czegoś nowego do codziennej rutyny. 

Darmowe losowanie Tarota onlineTa strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.