Ryby: Horoskop na dzień 17 Październik 2019

Przepowiednie astralne

Dzisiejszy dzień sprzyja pracy biurowej - nie zmarnuj tej szansy! Pewne osoby wymagają od Ciebie zbyt wiele, upewnij się, że jesteś w stanie wykonać to, co sobie ustalasz. Nie zapominaj o sobie.


★★★☆☆

Nastrój

Potrzebujesz zrobić krok w tył, gdyż czujesz, że nawet proste pytania mogą stać się bardzo problematyczne. Poświęć więcej czasu na znalezienie na nie odpowiedzi.

★★★☆☆

Miłość

Dzięki rozmowie z partnerem, pozbędziesz się błędów i nieporozumień. Jeśli jesteś singlem, pewna sytuacja z przeszłości wisząca nad Tobą zostanie rozstrzygnięta. Teraz jest czas na wyłożenie kawy na ławę.

★★★☆☆

Pieniądze

Będziesz miał okazję do zademonstrowania swoich możliwości. Zyskasz uznanie u innych, zasłużyłeś na nie !

★★★☆☆

Praca

Starania, które włożysz dzisiaj, będą wysoce produktywne, nie bój się ciężkiej pracy.


A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Bliźnięta, w pozycji 04 stopnie, 03 minuty: Wiele rzeczy dzieje się naraz, konflikt między uczuciami a rozumem, zaangażowanie społeczne, rozmowy telefoniczne, niepokój.


Pierwszy dekanat

Urodzony między 19 Luty a 28 Luty

Nie można dać się zwieść dobrodusznej atmosferze. Życzliwość nie oznacza przyzwolenia na wszystkie twoje ekscesy, w szczególności chciwość, a obecne nadużycia z powodu tego rodzaju wpływów mogą skończyć się tym, że poniesiesz negatywne konsekwencje. Twardo stąpaj po ziemi i zachowaj zimną krew.

Drugi dekanat

Urodzony między Marzec 1 a Marzec 10

Twoje życie towarzyskie i zawodowe będzie aktywne, ale może to spowodować stres, jeśli nie uodpornisz się na negatywne emocje, w szczególności, spróbuj wykazać dynamiczną wolę. Coś wisi w powietrzu, więc bądź elastyczny i podejmij działania. 

Trzeci dekanat

Urodzony między marco 11 a Marzec 20

Sprawdź, czy masz powód do entuzjazmu. Nie powinieneś podejmować nieprzemyślanego ryzyka tylko dlatego, że pracujesz nad jednym z przedsięwzięć. Niewłaściwa reakcja może wyrządzić ci krzywdę, a nawet sprawić, że będziesz wyglądał śmiesznie, jeśli nieproporcjonalnie dramatyzujesz.

Darmowe losowanie Tarota onlineTa strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.