Ryby: Horoskop na dzień 13 Grudzień 2019

Przepowiednie astralne

Rozstrzygniesz dziś spór z bliską Ci osobą, dzięki czemu będziesz bardziej tolerancyjny w przebaczaniu winy innym. Jesteś skłonny do irytacji wobec nietaktu u innych, co w rzeczywistości wynika to z Twojego przepracowania, zwróć na to uwagę.


★★★☆☆

Nastrój

W dniu dzisiejszym nie weźmiesz niczego na poważnie. Jesteś rozluźniony i całkowicie zrelaksowany.

★★☆☆☆

Miłość

Mówisz dużo negatywnych rzeczy o Twoim partnerze, gdyż odmawiasz spojrzenia na siebie bardziej z bliska i przeanalizowania swojego własnego zachowania. Jeśli jednak się na tym skoncentrujesz, wpłynie to na Ciebie bardzo korzystnie.

★★★☆☆

Pieniądze

Intuicyjnie wyczuwasz pułapki o finansowym charakterze. Wsłuchaj się w siebie oraz w swój zdrowy rozsądek.

★★★☆☆

Praca

Wątpliwości na tle zawodowym będą połączone z Twoim życiem osobistym. Musisz sprowadzić sprawy do odpowiedniej perspektywy.


A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Rak, w pozycji 06 stopnie, 37 minuty: Potężne, zmieniające się i niepokojące nastroje, wyobraźnia i delikatność, wspomnienia, wrażliwość.


Pierwszy dekanat

Urodzony między 19 Luty a 28 Luty

Twoje przyjaźnie będą teraz na pierwszym miejscu, spędzisz przyjemny dzień z bliskimi, mając dowody zaangażowania i otrzymując doskonałe porady w sprawie pieniędzy lub nieruchomości. Wykorzystaj ten względny spokój, aby wyrazić swoje poglądy. 

Drugi dekanat

Urodzony między Marzec 1 a Marzec 10

Twoi znajomi dadzą ci większą motywację... Będziesz mógł z nimi porozmawiać o swoich planach. Dadzą ci doskonałe, praktyczne uwagi, dzięki czemu zaoszczędzisz dużo czasu. To będzie dzień na sporządzanie planów lub podróżowanie w dobrym towarzystwie z dużą dozą zdrowego rozsądku... 

Trzeci dekanat

Urodzony między marco 11 a Marzec 20

Niebo będzie spokojniejsze, a kojący księżyc będzie miał stabilizujący wpływ. Nie będziesz mieć żadnych problemów, ponieważ ludzie będą pomocni i lojalni, będziesz mógł na nich liczyć. To będzie dobry czas na znalezienie swojego miejsca w grupie. 

Darmowe losowanie Tarota onlineTa strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.