Skorpion: Horoskop na dzień 17 Październik 2019

Przepowiednie astralne

Nowe możliwości na horyzoncie... Bądź na nie otwarty i znajdź sposób na posunięcie się w przód. Uczucie zmęczenia nie pozwala Ci w pełni się realizować - możesz za to winić swoją dietę, gdyż nie dostarcza ona wystarczającej ilość witamin.


★★★★☆

Nastrój

Ludzie będą prosić Cię o rady, gdyż posiadasz zdolność zachowania dystansu wobec różnych wydarzeń.

★★★☆☆

Miłość

Będziesz bardzo chętny do zrozumienia sposobu myślenia Twojego partnera i do lepszego zrozumienia jego głęboko ukrytych pragnień. Znajdziesz na to idealny sposób.

★★★★☆

Pieniądze

Dzisiaj otrzymasz szansę na udowodnienie swojej wartości. Skorzystaj z tej okazji, by skierować się w stronę rozwijających się przedsięwzięć.

★★★☆☆

Praca

Dzisiaj powinno być mniej ingerencji w pracę, dzieki czemu współpracownicy będą mieć dobry humor.


A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Bliźnięta, w pozycji 04 stopnie, 03 minuty: Wiele rzeczy dzieje się naraz, konflikt między uczuciami a rozumem, zaangażowanie społeczne, rozmowy telefoniczne, niepokój.


Pierwszy dekanat

Urodzony między 24 Październik a 3 Listopad

Twoje refleksje rozkwitną uroczymi wizjami komfortu, dobrego jedzenia i przyjemnego towarzystwa. Będzie to ożywcze, ale nie przesadzaj, bo możesz doznać szoku na wadze lub rozczarować się życiem miłosnym. Zawsze kieruj się intuicją! 

Drugi dekanat

Urodzony między 4 Listopad a 13 Listopad

Jeśli masz projekt, który jest bliski twojemu sercu, będzie to dobry dzień, bardzo dynamiczny, ale pełen zdrowego rozsądku i energii do realizacji! Aspekty finansowe będą szczególnie dobre, a ty będziesz chciał ustanowić budżet, który będzie stabilny, bez względu na to, czy będzie konieczne pożyczka, czy inwestycja. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 14 Listopad a 22 Listopad

To będzie dobry dzień, aby spojrzeć na swoje dobra materialne z perspektywy opłacalności. Otwórz konto oszczędnościowe, kup skarbonkę, odzyskaj należność i zasięgnij porady u swojego kierownika banku, jeśli zamierzasz dokonać dużego zakupu. Twoja wizja pomoże ci dokonać właściwych wyborów. 

Darmowe losowanie Tarota onlineTa strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.