Skorpion: Horoskop na dzień 8 Grudzień 2019

Przepowiednie astralne

Zyskasz dobre kontakty, jeśli postawisz na pracę zespołową zamiast na dążenie do celu w samotności. Korzystne będzie dla Ciebie rozpoczęcie sportowej aktywności, co udoskonali oraz poprawi Twój układ sercowo-naczyniowy.


★★★☆☆

Nastrój

Ludzie stają się bardziej wymagający. Przede wszystkim nie bądź uparty za wszelką cenę. Bądź gotowy na pójścia na ustępstwa, wyjdzie Ci to na dobre.

★★★★☆

Miłość

Będziesz potrzebować uznania swojego partnera jak nigdy dotąd, chcesz mu pokazać swoje uwodzicielskie umiejętności. Jeśli jesteś singlem, będziesz miał okazję do upewnienia się w pewnej sprawie. Jesteś dzisiaj niesamowicie urzekający.

★★☆☆☆

Pieniądze

Będziesz musiał popracować nad utrzymaniem obecnych kontaktów i być bardziej otwartym na nieznane. Zrób to bez poczucia winy.

★★★☆☆

Praca

Rozwijasz się w szybkim tempie i osiągasz sukces za sukcesem. Otrzymasz długo oczekiwaną odpowiedź.


A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Byk, w pozycji 01 stopień, 55 minuty: Bardziej stabilne życie emocjonalne i materialne, lenistwo, pamiętliwość i uraza.


Pierwszy dekanat

Urodzony między 24 Październik a 3 Listopad

Klimat zapowiada dobre spotkania, relacje z innymi, a w niektórych przypadkach zawarcie umowy. Równie mile widziane są wycieczki. To będzie dobry czas, aby odwiedzić galerię sztuki, muzeum lub spędzić czas we wspaniałych ogrodach. We wszystkich tych miejscach będziesz miał szansę na ciekawe spotkania. 

Drugi dekanat

Urodzony między 4 Listopad a 13 Listopad

Twój temperament będzie dzisiaj dawał o sobie znać. Pomiędzy relaksującą sjestą, wieczorem spdzonym z ukochaną osobą lub namiętnym spotkaniem, będziesz rozpieszczany. Twoje życie miłosne będzie zabarwione naturalną zmysłowością. Będzie dzielić to z tą osobą, którą kochasz. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 14 Listopad a 22 Listopad

Spróbuj okazać zainteresowanie innymi. Niezależnie od tego, czy dotyczy to twojego życia miłosnego, czy pracy, będziesz miał wszystko na swoją korzyść, jeśli przejrzysz pewne sprawy, wykonasz zobowiązania lub zaakceptujesz potrzebę owocnej współpracy. Podpisane dziś umowy będą miały wszelkie szanse na przetrwanie. 

Darmowe losowanie Tarota onlineTa strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.