Strzelec: Horoskop na dzień 13 Grudzień 2019

Przepowiednie astralne

Ciepłe podejście innych z Twojego otoczenia bardzo Cię zadowoli. Wyjdź z cienia. Wykorzystaj jak najlepiej dzień dzisiejszy i dostarcz swojemu organizmowi różnego rodzaju witamin. Powinieneś bardziej o siebie zadbać.


★★★★★

Nastrój

Z łatwością przyjdzie Ci poznać pewne interesujące osoby... Czas na zmiany !

★★★★★

Miłość

Będziesz bardziej obojętny na różnice między Tobą a Twoim partnerem, dzięki czemu wpadniesz na pomysł dojścia do kompromisu i dokonania rozsądnych decyzji.

★★★★★

Pieniądze

Zostaniesz zaangażowany w nowe odpowiedzialności oraz odkryjesz nowe horyzonty.

★★★★★

Praca

Masz głowę pełną pomysłów. Bądź otwarty, aby porozmawiać o nich z innymi. Postaraj się je urzeczywistnić.


A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Rak, w pozycji 06 stopnie, 37 minuty: Potężne, zmieniające się i niepokojące nastroje, wyobraźnia i delikatność, wspomnienia, wrażliwość.


Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Listopad a 2 Grudzień

Popychając cię do przodu, księżyc skupi się na twoich materialnych dobrach. Dzisiaj będziesz zachęcany do liczenia, analizowania i konstruowania opłacalnego budżetu na przyszłość. Będziesz cieszyć się ciszą i spokojem oraz dostępnością, która jest niezbędna dla dobrego podejmowania decyzji. Powinieneś zasięgnąć porady! 

Drugi dekanat

Urodzony między 3 Grudzień a 12 Grudzień

Będzie to dzień na myślenie pieniądzach, a także o pożyczkach i inwestycjach. Skup się więc na swoim dziedzictwie i przygotuj rozsądny budżet, jeśli to możliwe, z pomocą poinformowanych ludzi, którzy udzielą ci dobrych rad. Podejmuj te istotne decyzje, przeprowadzając bezpośrednią akcję. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 13 Grudzień a 21 Grudzień

Twoje plany zostaną zawieszone, aby dać czas na krótką analizę, zanim wykorzystasz swoje talenty. Wykorzystaj w pełni tę przerwę, aby przeprowadzić uczciwą ocenę swojej sytuacji i przyjrzeć się z bliska materialnym aspektom swoich pragnień i aspiracji. To będzie wspaniały dzień na sporządzenie mapy swojej drogi. 

Darmowe losowanie Tarota onlineTa strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.