Strzelec: Horoskop na dzień 17 Październik 2019

Przepowiednie astralne

Nie powinieneś niepokoić się zamieszaniem wokół Ciebie. Skup się przede wszystkim na swoich celach. Twoja ogólna kondycja ma się dobrze i łatwiej przyjdzie Ci porzucić złe przyzwyczajenia.


★★★☆☆

Nastrój

Uderzy w Ciebie fala wolności, która popchnie Cię w kierunku dobrej zabawy. Nie podejmuj dzisiaj żadnych ważnych decyzji.

★★★☆☆

Miłość

Dojdzie do bardzo ważnej zmiany. Czy to w formie skończenia relacji, powrotu pewnej sytuacji z przeszłości czy też nieporozumienie ze swoim partnerem, ta kwestia powinna zostać rozwiązana w delikatny sposób. Zachowaj odpowiedni dystans.

★★☆☆☆

Pieniądze

Będziesz musiał zadecydować, czy naprawdę chcesz przywłaszczyć sobie pewne pomysły innych... Może jednak postaraj się wysilić swoje szare komórki.

★★★★☆

Praca

Widzisz swoje wady jasno i wyraźnie. Będziesz pracować wydajniej, aby ponownie wrócić do gry, co powiększy Twoje szanse.


A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Bliźnięta, w pozycji 04 stopnie, 03 minuty: Wiele rzeczy dzieje się naraz, konflikt między uczuciami a rozumem, zaangażowanie społeczne, rozmowy telefoniczne, niepokój.


Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Listopad a 2 Grudzień

Nic nie stanie dziś na drodze osobistego rozwoju! Będziesz w dobrej formie i będziesz mieć wiele praktycznych rzeczy do zrobienia. Twoje poczucie sprawiedliwości będzie szczególnie przydatne do podejmowania dobrych wyzwań i uzyskiwania doskonałych wyników. 

Drugi dekanat

Urodzony między 3 Grudzień a 12 Grudzień

Podróżni będą marzyć o innych krańcach ziemi, ci, którzy lubią naukę, będą wyobrażać sobie siebie na uniwersytecie, każdy będzie chciał zaangażować się w to, co ludzkość uważa za najlepsze, bez względu na kolor, kulturę czy ogólne różnice. Poczujesz się gotowy zdobyc cały świat, ale zwróć uwagę na to, gdzie postawisz stopy, wszystko działa tak samo... 

Trzeci dekanat

Urodzony między 13 Grudzień a 21 Grudzień

Wspierający księżyc podkreśli twoje największe mocne strony i nada emocjom niepowtarzalny urok, dzięki czemu będziesz wyglądać bardzo atrakcyjnie. To będzie cudowny dzień na zabawę w dobrym towarzystwie, w atmosferze entuzjazmu i rywalizacji. Świetny dzień na zdobycie czyjejś przychylności.

Darmowe losowanie Tarota onlineTa strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.