Waga: Horoskop na dzień 17 Październik 2019

Przepowiednie astralne

Podążaj za swoją intuicją. Na pewno dzisiaj Cię nie zawiedzie, zadaj sobie odpowiednie pytania. Powinieneś dokonać kilku zmian w swoim sposobie żywienia. Idealny czas, by przejść na bardziej rygorystyczną dietę - zacznij jeść więcej warzyw oraz owoców.


★★★★★

Nastrój

Będziesz wyluzowany i towarzyski ; będziesz również w stanie zrobić wszystko, co w Twojej mocy, jeśli ktoś poprosi Cię o pomoc.

★★★★★

Miłość

Pewna historia miłosna może spowodować wiele problemów. Postaraj się mieć wszystkie sprawy pod kontrolą i upewnij się, że działasz rozsądnie. Nie dokonuj żadnych ostatecznych decyzji, będziesz wiedział więcej pod koniec miesiąca.

★★★★☆

Pieniądze

Wybuchowość będzie rządzić Twoim charakterem, co zbije Cię z właściwego tropu. Odnajdź zaciszne miejsce, gdzie możesz w samotności kontynuować realizowanie spraw.

★★★★★

Praca

Będziesz miał dobre stosunki z przełożonymi. Teraz jest czas na zamienienie słów w czyn.


A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Bliźnięta, w pozycji 04 stopnie, 03 minuty: Wiele rzeczy dzieje się naraz, konflikt między uczuciami a rozumem, zaangażowanie społeczne, rozmowy telefoniczne, niepokój.


Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Wrzesień a 3 Październik

Będzie to idealny dzień na wyprawę lub zapisanie się na kurs uniwersytecki. Księżyc pozwoli ci widzieć dalej i celować wyżej! Entuzjastyczny, przyjazny klimat da ci pewność siebie i będziesz w stanie podjąć przyjemne wyzwanie, które będzie zarówno pouczające, jak i opłacalne, a wszystko to w dobrym humorze. 

Drugi dekanat

Urodzony między 4 Październik a 14 Październik

Relacja a z bliskimi będzie dobrze wróżyła, czekają cie również dalekie podróże. We wszystkich rzeczach, dużych i małych, będziesz pełen entuzjazmu i dobrej woli. Te dobre intencje doprowadzą do szczęśliwych okoliczności i wzbogacających spotkań. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 15 Październik a 23 Październik

Twój umysł poczuje się dość silny dzięki wielkim projektom i wspaniałym pomysłom. Sprawi, że twoje ego będzie dobre, dopóki pozostaniesz realistyczny w swoich praktycznych projektach. Dobrze jest marzyć, ale lepiej przewidywać, mierzyć, planować i konstruować... 

Darmowe losowanie Tarota onlineTa strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.