Waga: Horoskop na dzień 13 Grudzień 2019

Przepowiednie astralne

Wymagania innych przykuwają Twoją uwagę. Broń się przed pewnymi nadużyciami. Jesteś w coraz lepszej formie dzięki optymistycznej postawie. Pamiętaj, że podjęcie decyzji to nie wszystko – trzeba też wprowadzić zmiany w życie !


★★★☆☆

Nastrój

Bujasz w obłokach, ciężko Ci dziś stąpać twardo po ziemi. Jesteś niesamowicie zdekoncentrowany, nie potrafisz na niczym skupić swojej uwagi !

★★★☆☆

Miłość

Jeśli spędzisz zbyt wiele czasu w śnie na jawie, może ominąć Cię okazja do zrealizowania Twoich marzeń. Miej oczy szeroko otwarte, i złap swoje przeznaczenie!

★★☆☆☆

Pieniądze

Dzisiejszy dzień sprzyja negocjacjom w sprawach odnoszących się do planowania biznesu.

★★★☆☆

Praca

Będziesz musiał dołożyć określonych starań, aby zachować potrzebne opanowanie do opracowania swoich planów działania.


A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Rak, w pozycji 06 stopnie, 37 minuty: Potężne, zmieniające się i niepokojące nastroje, wyobraźnia i delikatność, wspomnienia, wrażliwość.


Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Wrzesień a 3 Październik

Twoje nastroje będą zmienne i będziesz miał tendencję do bycia wrażliwym. Ograniczenia będą uzasadnione, ale nie dbasz o ton niektórych ludzi. Nie denerwujesz się szybko, ale czasami możesz zachowywać się skandalicznie, gdy jesteś pod zbyt dużą presją. Uspokój się! 

Drugi dekanat

Urodzony między 4 Październik a 14 Październik

Przekonasz się, że surowe przemówienia niektórych ludzi są bardzo bolesne… Prawdą jest, że niefrasobliwość i lekkomyślność mogą być dziś lekceważone, a dobrze byłoby, gdybyś dostosował się do poważnej atmosfery panującej wokół ciebie… chyba, że zmienisz swoją działalność, abyś mógł się zrelaksować w atmosferze, która najbardziej ci odpowiada. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 15 Październik a 23 Październik

Wrażliwość wywoła emocjonalną frustrację wśród wielu znaków. Skorzystaj z tego, aby położyć fundamenty swojego życia miłosnego lub życia rodzinnego, będąc jeszcze bardziej czułym dla bliskich. Twoja zdolność do poprawy codziennego otoczenia i uczynienia innych ludzi spokojniejszymi będzie najlepszym atutem. 

Darmowe losowanie Tarota onlineTa strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.