Wodnik: Horoskop na dzień 17 Październik 2019

Przepowiednie astralne

Z łatwością przyjdzie Ci wyrazić swoje poglądy. Będziesz bardziej wyluzowany. Wykorzystaj to jak najlepiej, aby załagodzić pewne sprawy z innymi. Musisz odprężyć się - może wyjście do kina, teatru będzie dobrym pomysłem?


★★★☆☆

Nastrój

Prawdziwa potrzeba do działania popchnie Cię w kierunku dokonania nagłych decyzji, bądź obiektywny.

★★☆☆☆

Miłość

Nie rób niczego wbrew samemu sobie. Posiadasz zbyt wiele skłonności do niskiej samooceny, przez co Twój związek nie jest w stanie rozwijać się. Twoje obawy są bezpodstawne, uwierz w siebie!

★★★☆☆

Pieniądze

Będziesz posiadał jasność umysłu odnośnie pieniędzy oraz spraw bankowych innych. Nie bądź za bardzo krytyczny.

★★★☆☆

Praca

W dniu dzisiejszym Twoja praca będzie wydawać się mniej uciążliwa. Przed podjęciem bardzo ważnej decyzji, nabierz dystansu i przemyśl wszystko na nowo.


A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Bliźnięta, w pozycji 04 stopnie, 03 minuty: Wiele rzeczy dzieje się naraz, konflikt między uczuciami a rozumem, zaangażowanie społeczne, rozmowy telefoniczne, niepokój.


Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Styczeń a 31 Styczeń

Atmosfera będzie zachęcać do wycieczek z przyjaciółmi i miłych chwil razem spędzonych. Skorzystaj z tego, aby trochę poćwiczyć np. grając mecz, skacząc na bungee lub wspinając się po Europie. Nie zabraknie ci dobrych pomysłów i możesz mieć nawet szczęście! 

Drugi dekanat

Urodzony między 1 Luty a 10 Luty

Wzajemna pomoc i wsparcie będą wokół ciebie… Solidarność i przyjaźń będą na porządku dziennym. Księżyc obiecuje ci mieszankę pomysłów, ludzi, spotkań i wpływów, które będą zarówno liczne, oryginalne, jak i egzotyczne, a wszystko po to, by cię zadowolić! 

Trzeci dekanat

Urodzony między 11 Luty a 18 Luty

To będzie dobry dzień, aby skorzystać z licznych możliwości, jakie oferuje ci niebo. Szczęśliwe szanse, wspaniałe zbiegi okoliczności i przypadkowe spotkania wypełnią te kilka dni możliwościami, które będą atrakcyjne, ale krótkotrwałe. Bądź czujny i podejmij działania! 

Darmowe losowanie Tarota onlineTa strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.