Wodnik: Horoskop na dzień 8 Grudzień 2019

Przepowiednie astralne

Wygląda na to, że będzie to spokojny dzień... Czas pomyśleć o sobie i swoich bliskich! Zanim zaczniesz ćwiczenia, nie zapomnij o rozgrzewce – umiar jest wskazany.


★★★★☆

Nastrój

Dzięki Twojej pewności siebie będziesz w stanie przeskoczyć wszelkie granice, co nastawi Cię pozytywnie do życia.

★★★★☆

Miłość

Twoje zdolności uwodzicielskie będą trafione w dziesiątkę. Jesteś w trakcie metamorfozy lub doskonalenia jakości Twojego związku. Będziesz miał szansę na nowy początek.

★★★☆☆

Pieniądze

Będziesz szczególnie wrażliwy na niesprawiedliwość. Bądź opanowany i stanowczy.

★★★★★

Praca

Rozmowy z innymi pomogą Ci przyjąć inny punkt widzenia. Ten powiew świeżości pomoże ci poprawić pozycję zawodową.


A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Byk, w pozycji 01 stopień, 55 minuty: Bardziej stabilne życie emocjonalne i materialne, lenistwo, pamiętliwość i uraza.


Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Styczeń a 31 Styczeń

Będziesz czuł się tak, jakbyś był powstrzymywany lub hamowany przez swój entuzjazm. Będzie to czas odwrócenia uwagi, pełen ulepszeń lub przekształceń, które zamierzasz wprowadzić do domu. Poczujesz natchnienie i nie ominiesz żadnych szczegółów, aby zapewnić komfort i dobre samopoczucie swojej rodzinie. 

Drugi dekanat

Urodzony między 1 Luty a 10 Luty

Nastroje będą stabilne, więc miejmy nadzieję, że będą dobre! Nie szukaj konfliktów, bo możesz natknąć się na kogoś tak upartego jak ty i ugrzęznąć w nierozwiązywalnych sytuacjach. Poczujesz się jak najbardziej zrelaksowany w zaciszu własnego domu. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 11 Luty a 18 Luty

Dla niektórych może istnieć ryzyko napięcia, nie mówiąc o konfliktach w domu. Jeśli masz wokół siebie uparte osobowości, nie ryzykuj, że coś pójdzie dzisiaj nie tak. Bądź mądrzejszy od nich i graj na czas, aż staną się bardziej elastyczni w swoim podejściu. 

Darmowe losowanie Tarota onlineTa strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.