Bliźnięta : Twój horoskop roczny 2018

W tym roku wejdziesz w okres odnowienia, podczas którego wiele możliwości się przed Tobą otworzy. Jesteś w 100% zmotywowany, aby pomnożyć swoje wysiłki, poważnie pracować, angażować się w nowe projekty i wkroczyć do nowego etapu swojego życia. Jednak od lata, wraz z przejściem Saturna do gwiazdozbioru Koziorożca, atmosfera wokół Ciebie wyda Ci się ciężka. Podczas tego okresu, jeśli pragniesz uniknąć błędów i kłopotów, działaj w bardzo racjonalny sposób i obiektywnie podchodź do różnych sytuacji.

Miłość: Twoje zadanie polega na odnalezieniu równowagi, aby doprowadzić do stabilności w życiu miłosnym. Jeśli jesteś w związku, zadanie sobie ważnych pytań może okazać się przydatne do zmiany swojego zachowania i nadania dobrego kierunku relacji. Jeśli Twój związek staje się poważny, zdecydujesz się na większe zaangażowanie. Jeśli zaś jesteś singlem, kontrolując swoje zachowanie i nie pokazując wszystkich swoich kart od razu, masz wszystkie szanse po Twojej stronie, aby poznać tę właściwą osobę.

Życie społeczne: Ten rok pełen jest pozytywnych zwrotów wydarzeń. Szeroki wachlarz działań i znajomości jest na wyciągnięcie ręki. Twoje plany i nowe znajomości mogą stać się dla Ciebie bardzo korzystne, jeśli zachowasz racjonalne myślenie i jasno wytłumaczysz swoje intencje. Bądź więc gotowy na rozwój w innym kierunku niż przewidywałeś.

Formularz: Twoje morale są w tym roku na dobrym poziomie! Skoncentrujesz swoje życie codzienne na bardziej zrównoważonym stylu życia. Grupowa aktywność fizyczna i podróże czekają na horyzoncie. Nauczysz się w tym roku kontrolować swoją energię i stabilizować swoje skoki nastroju. Same dobre postanowienia!

Porady: Aby w pełni skorzystać ze wszystkich zmian, które Cię czekają w tym roku, nie działaj zbyt pochopnie.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.