Byk : Twój horoskop roczny 2018

Czeka Cię wiele nowości w tym roku! Odkryjesz wiele nowych dróg, otworzysz się na nowe horyzonty i rozwiniesz swoje pomysły, dostosowując się do różnych środowisk. Nawet jeśli niektóre pomysły są już w trakcie realizacji, być może spotkasz na swojej drodze pewne przeszkody, które hamują Twój rozwój. Kierując się głęboką refleksją i mądrością, osiągniesz swoje cele. Przejście Uranu do Twojego znaku zmusi Cię do pozbycia się starych schematów i do rozpoczęcia nowego rozdziału w życiu. Dzięki temu poczujesz się wolny i położysz podwaliny pod sytuacje bardziej zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Miłość: Przyszedł czas, aby rozważyć wszystkie za i przeciw oraz aby przejąć kontrolę nad swoim życiem uczuciowym. Jeśli jesteś w związku i nic się nie układa, a Twojej relacji grozi zagłada, pewne sytuacje przekonają Cię do rozpoczęcia nowego rozdziału. Jeśli natomiast żałujesz tej sytuacji, zastanów się nad konkretnymi i praktycznymi rozwiązaniami, aby odzyskać harmonię i rozpalić zgaszony ogień. Jeśli jesteś singlem, masz dużo możliwości przed sobą, aby podbić serca innych oraz dużą świadomość, aby stworzyć relację spełniającą Twoje pragnienia.

Życie społeczne: Mimo tego, że atmosfera jest dość gorączkowa i bardzo urozmaicona, układ gwiazd obdarzy Cię odwagą i dyscypliną, aby przezwyciężyć przeszkody, wziąć na siebie pewne odpowiedzialności i skoncentrować się na nowych projektach. Cel zostanie dokładnie zdefiniowany! Jednak aby uzyskać jak najlepsze efekty, powinieneś dobrze zastanowić się nad podejmowanymi decyzjami.

Formularz: Masz wystarczające pokłady energii i motywacji, aby zadbać o siebie i dobrze zorganizować swój styl życia. Więc nie odpuszczaj! Unikaj wszelkeigo rodzaju ekscesów, utrzymuj dobry humor i wychodź na świeże powietrze, gdy tylko to możliwe.

Porady: Na początku roku, wraz z obecnością planety Uran w Baranie, nie pozwól się zdekoncentrować przez panującą, agresywną atmosferę. Unikaj jałowych dyskusji i skoncentruj się przede wszystkim na sobie.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.