Panna : Twój horoskop roczny 2018

Czeka Cię rok pełen wielkich zmian i sytuacji, które spełnią Twoje oczekiwania. Zewnętrzne wydarzenia działają na Twoją korzyść, wraz z Plutonem w Koziorożcu, który obdarzy Cię determinacją, aby zakończyć to, co powinno być zakończone. Jowisz w Strzelcu pomoże Ci w zwiększeniu swojej wiedzy, zarówno w teorii, jak w praktyce. Zmiana pracy, nowe odpowiedzialności, całkowita zmiana zawodu? Wszystko jest możliwe! Układ gwiazd obdarzy Cię wystarczającą ilością odwagi, aby wprowadzić zmiany i zachować równowagę między Twoimi ambicjami a życiem uczuciowym.

Miłość: Jeśli jesteś w związku, przeanalizujesz dokładnie swoje ostatnie zachowanie. Ku zadowoleniu partnera, zmienisz swoje przyzwyczajenia i dodasz pikanterii do życia miłosnego. Równowaga powraca! Lato będzie idealnym momentem na wspólne podróże lub powiększenie rodziny. Jesteś singlem i szukasz harmonii w życiu miłosnym? Otwórz szerzej oczy. Twoja bratnia dusza może być tuż za rogiem!

Życie społeczne: Wiosną, dzięki Uranowi w Byku, uświadomisz sobie pewne kwestie, które hamowały do tej pory Twój rozwój. Wykorzystasz przez to każdą napotkaną okazję, tworząc nowe znajomości i koncentrując się na nowych planach. Podejmiesz ważne i mądre decyzje w zgodzie z Tobą, które pozwolą Ci się rozwinąć.

Formularz: Dobrze się ze sobą czujesz! Bardziej wsłuchujesz się w potrzeby Twojego organizmu. Postanowienia, na które się zdecydujesz, pomogą Ci w zachowaniu pokładów energii. Wybierz taką aktywność fizyczną, która sprawia Ci radość i pozwala Ci w zniwelowaniu stresu. Staniesz się bardziej rozluźniony, co sprawi, że wydasz się wszystkim dookoła entuzjastyczny i pewny siebie.

Porady: Zaakceptuj wszystko to, co Cię czeka z wielką roadością! Odłóż na bok Twój stres i zmartwienia. Najlepsze przed Tobą, więc bądź pozytywny!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.