Rak : Twój horoskop roczny 2018

Na początku roku kwadratura planety Uran do Barana oraz Pluton w Koziorożcu stworzą pewną dychotomię między Twoimi celami i możliwością ich realizacji. Twój postęp jest wolny, co mocno Cię frustruje i sprawia, że tracisz głowę wobec zmian, którym powinieneś stawić czoła. Również podczas lata będzie panować bardzo zróżnicowana atmosfera. Natomiast od listopada, wraz z wejściem Jowisza do Strzelca, powróci stabilność! Relacje z innymi będą pełne ciepła i zrozumienia, a Ty zyskasz na niezależności w życiu zawodowym.

Miłość: W pierwszym trymestrze tego roku, pod pretekstem wielu rzeczy do załatwienia, zdystansujesz się do innych i zamkniesz się w swoim własnym świecie. Od końca maja, zapragniesz zakończyć niektóre z Twoich przyzwyczajeń, ale postarasz się, aby równowaga nie została zachwiana. W związku, jesteś gotowy, aby dać z siebie wszystko! Jeśli jesteś singlem, poczujesz się staniesz się bardziej otwarty na innych i gotowy do szukania spełnienia. Niezapowiedziane spotkanie może być dla Ciebie niezłą niespodzianką i zupełnie zmienić Twoje życie.

Życie społeczne: W relacjach z innymi brakuje Ci siły przekonywania, napotykasz wiele przeszkód w projektach, które rozpoczynasz. Nic nie jest takie, jak tego pragniesz. Ta Twoja postawa wpływa również na Twój humor i morale. Jest to być może czas na przeanalizowanie przeszłości i skoncentrowanie się na najważniejszych pragnieniach. Nie ma sensu kontynuować drogi, która już Ci nie pasuje! Spróbuj więc zrobić wszystko, aby to zmienić.

Formularz: Ten rok pełen jest huśtawek nastrojów i przepracowania. Jeśli chcesz to zmienić, warto zamienić stres w zabawne zajęcia, których wcześniej nie znałeś. Długie spacery na łonie natury również powinny znaleźć się w kalendarzu!

Porady: Nawet jeśli ciężko Ci znaleźć Twoje własne miejsce, nie dołuj się. Otwórz się na zmiany. Ten rok może wydać się z początku ciężki, ale zakończy się wyśmienicie.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.