Skorpion : Twój horoskop roczny 2018

Czas na zmiany w tym roku. Pluton w Koziorożcu domaga się zrobienia porządków w priorytetach i zachęca Cię do zrezygnowania ze wszystkiego, co już nie wiąże się z Twoją przyszłością. Od wiosny, układ planet potwierdzi Twoją gotowość do poszukiwania nowych obszarów działania. Otwierają się przed Tobą nowe drzwi! Stwórz kontakt z ludźmi, którzy pomogą Ci w późniejszym okresie. W listopadzie, przejście Jowisza do Strzelca spowolni działanie, abyś mógł polepszyć swoje umiejętności przed rozpoczęciem fali sukcesów!

Miłość: Na początku tego roku dojdzie do pewnej sytuacji, która zmusi Cię do podjęcia decyzji dotyczącej Twojego związku. Jeśli już od dłuższego czasu między Wami jest dość negatywnie, nie zawahasz się zakończyć tej relacji. Z drugiej jednak strony, jeśli Wasz związek jest silny, dokonasz wszelkich starań, aby polepszyć tę sytuację. Jeśli zaś jesteś singlem, możesz liczyć na swoje umiejętności uwodzenia – niech zadziała magia!

Życie społeczne: To, co inni o Tobie sądzą, działa na Twoją korzyść. Łatwo udaje Ci się dostosować do każdej sytuacji, a entuzjazm Cię nie opuszcza. Dojrzałość i powaga pomogą Ci w spełnieniu oczekiwań i w zrozumieniu swoich ambicji. Same pozytywne sytuacje!

Formularz: Jesteś pełen energii! Moralnie, jak i fizycznie, odnajdujesz świetną równowagę, wykorzystując swój czas wolny na relaks i sport. Nie masz ochoty izolować się w domu, chyba że dla odpoczynku. Zwracasz uwagę na swój styl życia i nie popadasz w złe nawyki. Tak trzymaj!

Porady: Nabierz dystansu potrzebnego do reorganizacji Twojego życia tak, jak tego pragniesz. Pamiętaj, aby uzbroić się w cierpliwość i nie być zbyt wymagającym – poczekaj spokojnie na zmiany, które przyjdą.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.