Koziorożec : Twój horoskop roczny 2019

W tym roku odnajdziesz wiele okazji do rozwinięcia obszaru działań, do rozwoju osobistego oraz do wykazania się swoimi umiejętnościami. Czeka Cię więc dużo pozytywnych niespodzianek w życiu zawodowym. Możesz jednak wpaść w kilka faz, podczas których poczujesz się pod presją swojego otoczenia. Obecność Saturna w Plutonie nie polepszy tego nastroju, wręcz przeciwnie. To wrażenie stania w miejscu może wywołać w Tobie frustracje. Następnie jednak przejście Jowisza do Twojego gwiazdozbioru wprowadzi wciąż poważną, ale konstruktywną atmosferę. Dopiero pod koniec roku zbierzesz plon swoich starań.

Miłość: Pragniesz bardziej rozpalić ogień w Twoim związku. Jeśli atmosfera wydaje się monotonna, warto zorganizować wspólne plany na przyszłość. Nawet jeśli jesteś bardzo zajęty w pracy, pokaż swojemu partnerowi Twoje zaangażowanie. Jeśli zaś jesteś singlem, skorzystasz z tego czasu, aby zastanowić się nad obraniem właściwej drogi w miłości i skoncentrować się w 100% na pracy.

Życie społeczne: Jeśli tylko trochę zignorujesz panującą, napiętą atmosferę, nie przeszkodzi Ci ona w całkowitym spełnieniu. Z łatwością narzucisz sobie szybsze, ale skuteczne tempo pracy, będziesz tryskać entuzjazmem i szybko zintegrujesz się z grupą. Otwierasz się na nowe horyzonty, tak trzymaj! Już wiesz, że podjąłeś słuszne decyzje – czas teraz na podążanie ich ścieżką.

Formularz: Wiele razy poczujesz się przytłoczony swoim zmęczeniem i nerwowością. Najmniejszy szczegół wyprowadza Cię z równowagi. Jeśli szybko nie zmienisz swojego tempa, stres będzie nie do zniesienia. Znajdź czas na relaks i na aktywność fizyczną, aby móc się wyszaleć! Dzięki temu, zachowasz dobry rytm!

Porady: Jedynie dzięki samodyscyplinie, będziesz mógł zrobić ogromny krok naprzód i zbliżyć się do swoich marzeń.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zwiększyć wygodę korzystania.